Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo étrend mellett tényleg...

Paleo étrend mellett tényleg ehetek amennyit akarok, akkor is fogok fogyni, ha mellette sportolok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 23:22
 1/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha nagy súlyfelesleged (minimum 15-20 kiló) akkor mindenképp.
2014. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok. Kb. 5 kg
2014. júl. 19. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg annyit ehetsz mert zsírból húsból tojásból meg zöldségből nem is tudod magad telezabálni mint pl. sütiből, nincs gyorsan felszívódó szénhidrát stb. Gyakorlatilag hasonló mint egy szálkásító diéta.

Ha még sportolsz is az meg külön jó, mert a paleóval megvan a kellő fehérje bevitel. A sport pedig plusz megnöveli az anyagcsere gyorsaságát :)

2014. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az csak a dagikra vonatkozik,mert ők cukron meg szénhidráton élnek.

ezért ha még sokat is esznek a paleo elvek szerint,akkor sem tudnak annyi kalóriát bevinni,mint gyors ch-ból könnyedén,vagy ha igen,akkor nehezebben és sokkal később lesznek utána éhesek,mert nem emelkedik olyan mértékben a vércukor szint.

2014. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem fogytam vele 25 kiló felesleggel sem (olyan keveset ettem, amennyit csak bírtam, de éhesen kaparni a falat semmiképp nem akartam. nekem nem csekély kalória kell)... Nyilván számít, mennyit (és mit) eszik az ember. Amikor emellé még lecsökkentettem a szénhidrátbevitelemet, akkor egy ideig sikerült fogynom (részben mert a szénhidrátcsökkentés nálam kalóriadeficitet okozott, jobban jól tudtam lakni).

De ez az én testem és az én étrendem, aki nem próbál nem kis részben zöldséggel jóllakni, annak eleve könnyebb alacsony szénhidrátbevitelt elérni :)

Igaz, kisebb kivételek voltak olykor, de nem hiszem, hogy azokon múlt a dolog, főleg, hogy az erősebben szénhidrátcsökkentett verzióban sem voltam fegyelmezettebb, kivéve a szénhidrátot, de megvolt az eredmény.

A sportolás pedig inkább segíti a fogyást, adott esetben anélkül nem is megy...

2014. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fél évig erölködtem vele, és azalatt híztam 8 kg-ot. (Azért nem hagytam elöbb abba, mert sokan írták, hogy át kell állnia a szervezetnek, meg kell szokni a másféle táplálékot, stb.)


Amióta megint mindent eszek (3 hónap), visszafogytam az eredeti súlyomra, de még tovább is folytatom.

2014. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!