Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet kutyás társaságok...

Hogyan lehet kutyás társaságokhoz csatlakozni/találni?

Figyelt kérdés

Nem sokára be költözök Pestre, jelenleg egy kistestű kutyám van.De szeretnék majd örökbe fogadni egy közepes/nagy testű kutyát.

Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan lehet kutyás társaságokhoz csatlakozni vagy inkább találni.


Itt ahol lakom,jó részt idősebbek sétáltatják a pincsi/tacskó mix kutyájukat.De velük nem tudok úgy elbeszélgetni,meg ők a tömbök körül sétálnak,ritkán mennek a parkba. Egyik nálam jóval idősebb nőnek felvetettem,hogy nem e hozná ki a kutyáját a parkba ott elengedhetjük őket játszani,na a nő csak nézet és mondta,hogy az ő kutyájának elég ha erre sétálunk.


Pesten meg több a kutyás,remélhetőleg a velem egy korú is :D


Szóval a kérdésem még eléggé elméleti,de érdekelne.


Illetve ti,hogyan csatlakoztatok?


2014. júl. 30. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

blöki.hu


Ott esetleg nyiss témát, hátha találsz környékbelieket, akik benne lennének egy csoportos kutyasétáltatásban :)


Én amúgy VI. kerületi vagyok és vagy a Parlament melletti futtatóba járok, ott vannak idősek és egészen fiatalok is, vagy a Városligetbe, vagy a Margitszigetre (kis séták persze csak itt a környéken).


Én simán leállok beszélgeti a többi kutyással, szerencsére velem egykorúak is vannak (én huszonéves vagyok)... Mondjuk én nem engedem el az enyémet pórázról, mert nem 100%-ig behívható, eleve kóbor kutya volt (valszeg megszökött mástól :D).

2014. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló: milyen kutyád van? menhelyről fogadtad be?
2014. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimész a Városligetbe pl. és ott tudsz ismerkedni a kutyásokkal. De pl. Facebookon is van jó pár kutyás társaság, ott is rájuk kereshetsz és csatlakozhatsz. A többi meg jön magától.
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pest elég nagy lehet nem esikhozzá közel a népliget meg a többi
2014. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak tervezem a költözést :) kinézett kerületek 6,13,14,16.
2014. júl. 30. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

"első válaszoló: milyen kutyád van? menhelyről fogadtad be?"


Valami sokadik generációs keverék, labrador-tacskó-bullterrier keverék lehet :) És nem, nem menhelyről fogadtam be, hanem sintértelepről hoztam :)

2014. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!