Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kidobnátok a kutyáitokat ha...

Kidobnátok a kutyáitokat ha jönne a baba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 21:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%
Vagy állatbarát vagy állat.:D
2014. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
100%
Nekünk kiskoromban németjuhász kutyánk volt. Vele nőttünk fel. Volt olyan hogy kicsiként húzkodtam a farkát, de még akkor se harapott meg. Pedig nem volt olyan szelíd, mégis nagyon hűséges volt, és minket sose bántott volna, sőt a volt szomszédainktól ő védett meg. Szerintem nyugodtan tarthattok kisbaba mellett kutyát, csak annyi hogy előtte a kicsit mutassátok be a kutyának, hogy érezz ő nem csak behatoló hanem már családtag.
2014. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

NEM!

A kutyatartás felelősség. Ez nem szűnik meg ha az asszony terhes lesz! Az ilyen ne tartson kutyát!

2014. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%

a "kidobás" szó, nem túl jó szó.

Mire értetted? Kitenni az utcára, vagy csak inkább kutyaólba tenni a ház elé?

2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Olyannal meg össze sem jönnék, aki így gondolná.
2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy dobnám ki! Nálunk a háziállatok is családtagnak számítanak. A felelős állattartás nem merül ki annyival, hogy megveszem és kaját adok neki. Az állatokkal foglalkozni is kell és tudni kell velük bánni, ha ez nincsen meg, akkor alapból nem kellene állatot tartani.

Mi ismerjük a kutyáinkat és a gyerekeinket is megtanítottuk/ megtanítjuk arra, hogy hogyan kell velük viselkedni, miként lehet velük bánni és természetesen, amíg ez nem megy nekik, soha nem hagyjuk őket felügyelet nélkül a kutyákkal.

2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert bűncselekményt követnék el (!!!), valamint van agyam és lelkem.

A kutyák és agyerekek közt különleges kapocs alakul ki, inkább bíznám a kutyámra a gyerekem, mint bármilyen idegen emberre.

2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
Januárban kaptam a kutyát, februárban nem tervezetten terhes lettem ami márciusban derült ki...tehát két hónapja volt velünk...kicsit dilemmáztam, mi legyen...most már örülök, hogy maradt, fantasztikus a babával...sokat beszéltem kutyákhoz értőkkel, hogy mire kell figyelni..a gyereknek is jó, ha kutyával nő fel
2014. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 sippara ***** válasza:
93%
Nem. Soha nem értettem az ilyet, amíg egyszer nem találkoztam egy """anyukával""", aki megtette. Hát mit ne mondjak, olyan is volt.
2014. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!