Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kidobnátok a kutyáitokat ha...

Kidobnátok a kutyáitokat ha jönne a baba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 21:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"Kidobnátok"

Nem tárgyról beszélnünk!


Egyébként ha lesz gyerekem biztos hogy kutyák mellett vagy egy kutya mellett fog felnőni. Olyannal alapból nem jönnék össze aki nem így gondolja.

2014. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Jezuusooom. Persze hogy nem. Hogy szereted te a kutyaidat ha kepes lennel kidobni oket??! A gyerek szeretne es a kutya vedelmezne ot.
2014. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
91%

Már a kidobás gondolata is gáz...

Olyan, mintha gyerekpótléknak használtad volna kutyát! Nem vall túl felelős gondolkodásra!

2014. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Kidobnád az első szülötted, mert jönne a második? Ugyanez a szitu. Mert ugye az uidősebb is bánthatja a picit...


Ha kiraksz egy állatot, csak mert jön a baba... undorító viselkedés, és bebizonyítod, hogy nem való neked gyerek.

2014. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Amado atya ***** válasza:
91%

Eszembe se jutna, ha lenne kutya a háznál. Bár nekem macskáim vannak, de a cicók is maradnának, ha esetleg gyerek "állna a házhoz", bár egyikünk se tervezi. Mármint a gyereket.

Mind a kettő, úgy a kutya, mint a macska, ösztönösen vigyáz a csecsemőre (millióegy youtube-os videó van erről a témáról), és erősíti az immunrendszerüket is.

2014. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2%
A macskát főleg kivágnám !!!
2014. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Én is kutyák mellett nőttem fel és rengeteg boldogsagot adtak,valamint megtanultam kezelni őket és nem félni tőlük. Az ellatasuk is felelősségre tanított.


Amikor egyéves voltam,jarókaban és épült a hazunk,akkor a kutya odaült mellé és nem engedte a közelébe a munkasokat..

2014. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
9%
Kamu kérdés!
2014. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem soha!Aki ilyet tesz annak még nemvaló felelősség,ne vállaljon gyereket.

Nagy családi házban élünk de a kutyák,macskák bent vannak,kijárással.A gyerekekkel nagyon jól kijönnek sokkal "szegényebbek" lennénk nélkülük.

2014. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsis csecsszopó koromban Pilisborosjenőn laktunk. A szomszédban volt egy hatalmas németjuhász. Egyszer anyum kiment a házból és ledöbbent, mert a kutya felágaskodott és az egész feje bent volt a babakocsiban. Azt hitte, bánt. Akkor nyugodott meg, mikor látta, hogy vigyorogva, gügyörészve könyékig túrok a szájában és húzom a fülét. A "hülye" kutya meg élvezte. :) Máskor meg volt, hogy kint aludtam a babakocsiban, a kutya odafeküdt és őrködöt. Akkor hagyott ott, ha sürgős ugatnivalója támadt, de rögtön vissza is jött. Ha nyávogtam vagy elkezdtem motoszkálni, akkor meg az ajtóban addig vakkantott, amíg anyum ki nem jött, hogy megnézzen. Ismerősömnek amstaffja van és imádják egymást a kisgyerekkel. A kutyák sokszor féltékenységből támadnak a gyerekre, mert a gazda elhanyagolja a kutyát, a gyerek miatt. A sétát, foglalkozást ugyanúgy kell csinálni, mint a gyerek előtt. Egy szó, mint száz, gyerek mellé jó a kutya.
2014. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!