Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb terület...

Melyik a legjobb terület örző-védő kutya, amit személy védelemre is lehetne használni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi!

2014. aug. 3. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
Az Amerikai Staffordshire Terrier! ( Tapasztalatból beszélek ) !!!!
2014. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Üdv! szerintem a komondor nagy erős és mindennél jobban szereti a gazdáját. Az én tapasztalataim szerint a komondor!
2014. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Rottweiler.
2014. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha a területőrzés a cél, akkor komondor, kuvasz, KÁJ, kaukázusi, stb. Ha személyvédelem, akkor rottweiler, orosz-fekete terrier. Egyesek csak a malinois-t ajánlják, de én nem szeretem őket, szerintem egy roti sokkal jobb személyvédő kutya.
2014. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Bármelyik kutya megvéd, ha elég tökös hozzá. Szóval ha szerzel egy jó pásztorkutyát házat őrizni, az kint az utcán is meg fog védeni, ne aggódj.
2014. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem konkrétan munkára kell, hanem hogy az utcán megvédjen, míg otthon a házat is védi, akkor a pásztorkutyák ebben a legjobbak.
2014. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 3. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak tudnám, hogy ki az az okos, aki a pásztorkutyás válaszokat lepontozza. :)
2014. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Imola Ágnes ***** válasza:
Ez töb fajta egyedeire is igaz lehet, de teljesen egyed és nevelésfüggő. Egy keverék is képes lehet rá. ha fajtát kérdezel, én személy szerint ilyesmire rottweilert vennék (vagyis most is az van).
2014. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem leonbergim van, és télleg megvéd bármi van.. Ezelött kaum volt nagyon megvédet ö is (bocsi nincs hosszu "ö" )
2015. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!