Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van legjobb barátnőd? Egyetlen...

Van legjobb barátnőd? Egyetlen személy? Ő fordítva is így érez?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, mennyi ideje vagytok barátnők?
2014. ápr. 23. 17:25
 1/5 piriiiiii ***** válasza:

Igen.

Igen.

Igen.

17 - hamarosan 18.

3 éve.

2014. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok,ő meg lassan(most nyáron) 19 lesz,de osztálytársak voltunk általánosban.Oviban barátkoztunk össze.:)

15 éve ismerjük egymást,nem az elejétől fogva voltunk barátnők,kb.1 év kellett ahhoz,hogy összebarátkozzunk,meg először úgy nem is emlékszem,hogy barátkoztunk volna-nem is emlékezhetek,hiszen nagyon kicsi voltam,3 éves.Nekem meg az első emlékeim basszus kb.4-5 éves koromból vannak,ha jobban belegondolok.

(a mese hosszúra sikerült,bocsi)


14 éve vagyunk barátnők,állítása szerint 15-öt kellene számolnom nekem is,mindenesetre 1 év ide vagy oda,nagyon jóba vagyunk.

Ő az egyetlen,akit a legjobb barátnőmnek,és egyáltalán IGAZI BARÁTNAK nevezhetek.Ha benne csalódnék,akkor minden hitemet elveszteném a barátsággal kapcsolatban.


Minden hülyeséget megbocsájtottam neki,meg ő is nekem,és ő is tudja,hogy sokszor megbántott és fordítva is.Ma már mindenféle idiótának meg hülyének elhordjuk egymást,sőt már szinte prostituáltnak is(csúnya szóval),és nem sértődünk meg rajta XDDD sőt,jókat röhögünk,ha van persze időnk.Sajnos alig tudunk együtt elmenni valahova,vagy csak sétálni..mert végzősök vagyunk,rengeteg dolgunk van.


18/L

2014. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten 41 évesek vagyunk,és bölcsi óta ismerjük egymást,tehát 39 éve :D És igen,Ő is így érez.:)
2014. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagy, és kettő igaz barátnőm van, amiért nagyon hálás vagyok :))

Az egyikkel egész életünkben barátnők voltunk, az anyukáink terhestornán ismerkedtek meg, mikor babák voltunk össszejártak, aztán ugyanaz a bölcsi, ovi, iskola, gimi. Most más gimnáziumokba járunk, de a kapcsolatunk változatlan, neki is én vagyok a legjobb :)

A másik barátnőmmel általános iskola 1. osztályban ismerkedtem meg, és vette kezdetét barátságunk, most vagyunk 10.-esek, és hullámvölgyek nélkül, még mindig is ugyanolyan jó a barátságunk.

Illetve van egy harmadik nagyon jó barátnőm is, akinek én vagyok a legjobb. Őt is egyszerűen imádom, de vele "csak" 4 éve ismerjük egymást. Mindannyian 16 évesek vagyunk, az utóbbi kettővel osztálytársak, és mindenki mindenkivel jóban van.

Azt hiszem, említést kell tennem a legjobb fiúbarátomról is. Ő természetesen más, mint a lánykáim, de ugyanígy legjobbnak nevezhetem. 18 éves, 2 éve ismerkedtünk meg, és majdnem összejöttünk. Csak aztán különböző okok miatt nem lett volna ésszerű döntés, így némi nyűglődés után barátok maradtunk. Miután mindketten találtunk mást, rendeződött a kapcsolatunk, és nagyon jó barátok maradtunk.

2014. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen :) 16-16

Már 10 éve. És ő is így érez, gyakorlatilag egymás testvérei vagyunk.

2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!