Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elítélitek a keverékeket?

Ti elítélitek a keverékeket?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés. Nem kell 10 oldalas magyarázatokat írni, csak egy egyszerű választ.
2014. aug. 5. 07:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
El. 10 év fegyház jogerősen!
2014. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azon, hogy elítélni a keverékeket? Nekünk keverék macskánk van, az utcáról fogadtuk be, nagyon szeretjük. Ivartalanítva van. Azok az emberek, akik szándékosan vagy gondatlanságból hagyják a keverék állataikat szaporodni, szerintem butaságot csinálnak. De magát az állatot hülyeség lenne elítélni, ő nem tehet róla.
2014. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
2. Igen, de én már számtalan vitát rendeztem le értük, és kíváncsi vagyok, hogy komolyan elítélik-e őket.
2014. aug. 5. 07:38
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már.
2014. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy nem :)

Keverék a kutyám, cicám, tengerimalacaim :)

2014. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
88%
A keverék állatot nem, a szaporítót igen. Felháborítónak tartom, hogy egyesek fittyet hánynak a tenyésztők évszázados fajnemesítő munkájára, hogy megtömjék a zsebüket.
2014. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem ítéli el a keverékeket.

Viszont tudomásul kell venni, hogy van, akinek álma egy adott fajtájú kutya, mert mondjuk kiállítani, tenyészteni, vagy éppen sportolni szeretne, de ettől a keverék nem lesz kevesebb, mint a többi kutya.

2014. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
34%

Nem. Egy keverék kutya sokkal életerősebb, és ellenállóbb tud lenni a betegségek ellen, mint egy agyonszaporított, törzskönyvezett fajtiszta kutya. Ami Magyarországon kutyatenyésztés néven fut, az szánalmas, tisztelet a kivételnek!

Gyenge immunrendszerű, betegségre erősen hajlamos, rossz idegrendszerű fajtiszta kutyák kerülnek ki.

2014. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
nem érrem mi a különbség egy fajtiszta, és egy keverék kutya között. mind a kettő eszméletlenül aranyos is és igénytelen is tud lenni, úgyhogy felőlem mindenféle lehet benne nem számit amig jófej :-D
2014. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor az első válaszoló?
2014. aug. 5. 07:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!