Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek hogy minden...

Mi a véleményetek hogy minden csöves mellet van egy szegény kutyus! Elitélitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%
Elítélem, hogy a hajléktalant "csövesnek" nevezed...
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom te hol laksz, én Debrecenben. Itt én nem sok hajléktalan ember mellett látok kutyát, de aki mellett igen azok jól neveltek (néha jobb kutyusok mint akik családban nőnek fel).


17/L

2011. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
miért szegény a kutyus? Mert szeretik és nem egy sintér telepen végzi? Láttál már sovány elhanyagolt kutyát hajléktalan mellett? Esküszöm jobb gazdák, mint a legtöbben ebben az országban...
2011. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Vegyétek el tőlük az utolsó társukat is, akiket a lehetőségeikhez képest próbálnak nevelni.
2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

17/L

szinten debreceni vagyok;)


néha látok ilyet és nem ítélem el,mert szerintem egy hajléktalan is tud szeretni kutyát és nem éhezik mellette..mert az ilyenek az utolsó falat kaját odaadják annak az állatnak.

2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg nem pénzért vásárolta, hanem kóborolt valahol. És akkor meg miért baj, hogy megossza vele azt, amije van? Miért ítélném el? Amikor mindenki tudja, hogy nem lehet minden kutyát megmenteni, és rengeteg kutyát el is altatnak évente. És honnan tudod, hogy az a kutya boldog-e? Lehet, hogy boldogabb, mint egy német juhászkutya, amit panelban tartanak. Most komolyan... Nem ítélem el. Szeretem az állatokat, állatvédő vagyok, mentettem már meg csirkét, kecskét levágás elől is, minden pénzem az állatokra költöm, de az a hangnem, amit te használsz a "csövesekkel" kapcsolatban, elszomorít.
2011. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
ohh, Te szegény, nagyon nem látod át. Képzeld el szegény hajléktalant (igen, így kell mondani) nincs háza, nincs munkája, nincs pénze, a ruhát nem tud cseélni, évekig ugyanabba van, örül, ha összetud kéregetni, annyit, hogy vacsorára elég legyen, és ezek után még az egyetlen barátját is elvennéd tőle (tudom, hogy nem így mondtad, de ez jön le belőle végsősoron), aki az egyetlen támaszpont, abban a lehetetlen életkörülményei között? gondold át...
2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Bocs 17/L vagyok még azt elfelejtettem a végére biggyeszteni, hogy azért írtam ezt le, mert végül is egész nap együtt vannak és azért ha a nagyvilágban egyedül lennék én is biztos magamhoz édesgetnék egy kóbor kutyát. Amúgy általában nem alul tápláltak a kutyik.
2011. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem ítélem el. Már láttam melettük kutyát de azok soha nem voltk soványok. Jól voltak tarva és szeretik őket!
2011. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Én bp-en lakom és értem, amiröl a kérdezö ír. A Keleti-Dózsa részen évekig "lakott" egy nénike egy kutyussal. Öket sajnáltam. De azon leakadok, mikor sok látványosan részeg alkoholista nyúz ide-oda, hetente másik kölyökkutyát(amit a jóisten tudja honnan szereznek,majd hová teszik) csak mert lehetöséget láttak a kutyával koldulásban és visszaélnek az érzékeny lelkü emberek jóindulatával.
2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!