Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti este meg hajnalban is...

Ti este meg hajnalban is kiengedtetek a kutyatok pisilni/kakilni amikor szobatisztasagra neveltetek?

Figyelt kérdés

8 honapos, 2 kilos kutyus. Meg mindig nem szobatiszta pedig sokat viszem ki az udvarra meg setalni is. Ha kint vegzi a dolgat megdicserem.

Van hogy nem pisil/kakil be napkozben csak reggelre amikor felkelek.. Ez azert van mert este/hajnalban nem engedem ki?


Nyar miatt van hogy reggel 10kor kelek es addigra bepisil meg bekakil. Hogy tudnam ravenni hogy tartsa tovabb?


2014. aug. 5. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is udvar van a panelnál :D szóval nem biztos.
2014. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

aszongya: ... "reggel 10kor kelek"..., ezen besírtam:)))

ember a reggel fogalmáról van valami elképzelésed?

örülj neki hogy nem nagytestű kutyád van, mert az már 6-7-kor a lábadnál fogva húzná ki a lusta testedet az ágyból:))))

2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en kutyam hiperaktiv, nem lusta fajta, este megis ugy alszik, mint a mormota, es ha reggel nem nyaggatnam, o aludna siman tovabb. 12 ora este neki semmi sem lenne, de alt. 8 ora alvas utan kicibalom. Nem is pisi- kaki neki az elso, hanem szaglaszik, rohangal, es ugy kell neki mondani, hogy pisilj mar:)

Teljesen alkalmazkodnak. Napkozben igyon sokat, este mar keveset es ki fogja elobb- utobb birni a 8-9 orat.

2014. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy mindig 10kor kelek, de megesik hogy néha addig alszok mert sokáig fent vagyok.


Állítottam be ébresztot, reggel viszem ki. Remélem addig nem kel fel hajnalban és pisil be!

Szerencsére eddig ma még nem tortént "baleset". :)

Koszi a válaszokat!

2014. aug. 6. 01:42
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel kistestu kutyus, nehezebben tudja tartani, este alvas elott /pizsamaban/ vidd ki, mindegy, hogy hanykor, mielott elaludnal.Aztan alszotok, es kb. 8 ora mulva ugyis felebredsz, o is, es akkor rogton kiviszed.

En a kolykomnel igy csinaltam, 5 honapos koratol sose pisilt be tobbe, es esti vacsi utan igyon sokat, utana mar ne vedeljen. Ha este 7-8 korul vacsizik, es iszik, azt meg kipisili magabol akkor, mikor alvas elott kiszaladsz vele.

Szoval ennyi az egesz, es tanitsd meg hogy pisi, kaki, vagy neked tetszoleges szora pisiljen, kakiljon, ez nagyon hasznos. Nekunk pl hosszu utazaskor, mikor 3 orankent tudunk megallni, nagyon bevalt, hogy tudja, most csak akkor van alkalom uritgetnie.

2014. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én panelban élek és mikor szobatisztaságra neveltem a kutyám 2 óránként levittem.Este 11 ig kb.Aztán reggel 6kor keltem megint....Jóhogy becsinál 10 ig...szegény.
2014. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!