Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerek mellé Németjuhász?

Gyerek mellé Németjuhász?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk,kinnt lenne a kutyus,szóval nem éjjel-nappal lennének együtt. A férjem németjuhászok mellett nőtt fel,én is nagyon szeretem őket. Járna suliba a kutyus,taníttatva lenne. Ma megkaptam,hogy a németjuhász a legveszélyesebb,mert farkas kutya és nem vagyunk normálisak,lenyúzza a gyerekek bőrét,meg ilyeneket mondtak nekem.... és meg csak forgattam a szemeimet.... 8 hetesen hoznánk el. mit gondoltok? Ja a gyerek 2,5 éves.
2014. aug. 5. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyeneket mond, az nem tiszta fialás... Jó helyről vegyétek, a többi meg már nevelés kérdése! Ha megfelelően van vele bánva és nevelve, akkor semmi baja nem lesz a gyereknek. Nyilván felügyelet nélkül nem hagyunk kisgyerekkel kutyát, de ez alap szerintem.
2014. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az idiótákra, egy jól nevelt Németjuhásznál nincs jobb kutya, nem fogja bántani a gyereket.
2014. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó helyről hozzuk,törzskönyvet is kérhetnénk,de nem kérünk,szóval törzskönyvesek a szülők is. akkor nem lehet gond ilyen feltételek mellett?
2014. aug. 5. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

"törzskönyvet is kérhetnénk,de nem kérünk,"

Aha. Tenyésztőnél a tk nem opció, hanem JÁR a kutyával.

2014. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig tenyésztőtől vesszük,elit törzskönyvesek a szülők,láttam a papírokat is és a kutyákat is.
2014. aug. 5. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát kėrd törzskönyvvel,meg eü szerződéssel.Ha annyira elit és biztos a kutyái minőségében,adni fog.A gyerek mellé veszed ,hosszú évekre,nem éri meg spórolni.
2014. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azért azt is vedd figyelembe, hogy nem csak a kutyát kell megnevelni, hanem a gyerkőcöt is: ne húzza-nyúzza, fülét-farkát stb. és akkor semmi gond nem lesz, sőt a kutya fogja a legjobban védeni.
2014. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyről ne vegyél kutyát, ahol opció a törzskönyv!! Egy normális tenyésztő nem ad tk nélkül kutyát!


1-es voltam.

2014. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kennel, ha nem titok? Nekünk is nj van és a legkisebb 2 éves volt, mikor vettük. Lakásban lakik és a gyerekeknek is szót fogad, a hülye beszólásokkal meg ne foglalkozz!!!
2014. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Tudom hogy régi a kérdés de a németjuhászt nem kellene egy bullterriernek beállítani. Utóbbi semmiféleképp nem való gyerek mellé, egy időzített bomba. A vérében van az agresszió és bármikor előtörhet még a legjobban nevelt bullterrierből is.
2018. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!