Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem 20 hetes labrado...

Mivel etessem 20 hetes labrador kutyáimat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 2 db testvér labit.Egy barna lány és 1 fekete kisfiút.Tegnap adott a tenyésztő 2db royal cannint.Mivel lehet etetni?
2010. jan. 12. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem 20 hanem 6..
2010. jan. 12. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán azzal amit adott. Mégis mivel akarod? Nem kell nekik semmi más. Ez a táp tökéletesen megfelel, nem kell hozzá sem konzerv, sem házikoszt, sem vitamin. Csak víz. De ha nem jó akkor vannak olcsóbb jó minőségű tápok: Acana, Orijen ilyesmik...
2010. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%
Nekem is labim van,én kutyáknak való tejport vettem.A normál tej nem jó nekik mert meghajtja őket és elpusztulnak.Állatboltban kapsz,kicsit húzós,de sokáig elég.Ebbe áztattam junior tápot.Később meg junior konzervet kapott.
2010. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.még várom öket
2010. jan. 12. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Használd el a kezdő csomagot, és ha mást veszel, fokozatosan szoktasd át őket az új tápra (mondjuk 1 hét alatt).

Száraztápból jó minőségűt vegyél, különben ablakon kidobott pénz.

Lehet adni nekik rizst hússal is.

A száraztápot felpuhíthatod húslevessel, kamillateával is akár.

Konzervet, csirkefejet, csirkenyakat ne adj (sajnos sokan azt gondolják, hogy a csirkefej jó étel...).

Ha vegyíted a tápot és a főzést, lehet úgy csinálni, hogy reggel és este táp, ebédre pedig a rizs+husi.

A lényeg, hogy kiegyensúlyozottan etesd őket, ne váltogass mindenfélére, és pláne ne gyakran.

2010. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek
2010. jan. 12. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenképp azzal etess amit eddig is kaptak... ha valami miatt nem válik be a táp? (Royal nem egy rossz táp pedig,) szóval ha mással akarsz etetni, mindenképp fokozatosan tedd az átszoktatást a másik kajára, mert hasmenés lesz a vége...
2010. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!