Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? (többi lent) fontos!

Figyelt kérdés
12-13 hetes a kutyus(mopsz). azt vettem észre , hogy hányt (2x). mostanában egyre hígabbat kakil (nem megy a hasa de nem is normális az állaga) ha nem javul holnap visszük orvoshoz.szerintetek mi lehet a baja, mit csináljak? utcára még nem mehet tehát nem hiszem , hogy elkapott valamit.

2014. aug. 7. 17:21
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
a rizst magába vagy táppal keverve adjam neki oda?
2014. aug. 7. 18:08
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Minimum két parvo oltásnak kellene lenni és két kombinak a védettséghez... amúgy jól írta az első, cipőtalppal is be lehet vinni a kutyushoz a vírust... mindenképp ÁLLATORVOS! és holnapig ne tömd kajával, koplaltasd, hadd tisztuljon a szervezete...
2014. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként csak a főtt rizs miért fogná meg a székletét???

Főtt csirkenyakat szoktak összetörni, azt keverni pépessé főtt rizzsel, és az TALÁN, TALÁN, összetartja a székletet, de a kiváltó okot - amitől hány, fosik - NEM szünteti meg.

Ha állatorvos látta a kutyát, utána ha nincs ellenvetése, lehet ilyesmivel etetni. Bár kinek mennyire fontos a kutyája.....

2014. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
32%
Ajjajj!....hát az utolsó válaszoló az számolhattna egy kicsit ,basszus 12 hetes kutyának nagyon nem annyi oltásnk kellene lenni ,de nem is egynek :S ....igazából 6-7 hetes korában meg kell kapnia az első parvot utána rá 2 hétre a másodika utána 3 hétre a kombit , utána 2 hétre még egy kombit....4 hónapos kort ha eléri utána jöhet a veszettség és a chip!....A rizst az natúran add oda neki,mint ahogy az előbb mondtam :) ...hidd el nem lesz semmi baja tőle,vagy megfogja a hasát és minden rendben lesz vagy pedig csak evett egy jót :)
2014. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
basszus írtam hogy HOLNAP visszük orvoshoz...
2014. aug. 7. 18:15
 16/35 anonim ***** válasza:
69%
jó hát egyesek csak okoskodnak és nem tudnak még olvasni sem ;)
2014. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

ilyen oltásai vanna amúgy már rég megkapta a chipet :

parvo

canigen DH(a2)PPi

canigen L

canigen DH(a2)PPi

Canigen L

2014. aug. 7. 18:18
 18/35 anonim ***** válasza:
92%

"Minimum két parvo oltásnak kellene lenni és két kombinak a védettséghez..."


NEM azt írtam mennyi oltásnak kell meglennie egy 12 hetes kutyának, hanem mennyi kell a VÉDETTSÉGHEZ...!!!

Szövegértés egyes, leülhetsz... :(

2014. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
11%
mivel nem vagyok állatorvos ,igy nem tudom névről a vakcinákat,hogy mik azok :) ....ilyen korban még nagyon nem ajánlott chippet adatni egy kutyának!!!
2014. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
én sem tudom mik, ezek vannak ott :) mi nem tudtuk mikortól lehet de az orvos azt mondta megcsinálja most és berakta...
2014. aug. 7. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!