Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutyusom...

Az normális ha a kutyusom melegítő beteg?

Figyelt kérdés

Mindig mikor melegitot veszek fel elkapja a szárát es elkezdi húzni rázni stb. Mas nadrágnal nem csinálja ezt. Ez normális?? Mitől lehet ez a fura szokása?? Amugy mar nem fiatal 10 eves kutyus es mar vagy 6 éve ezt csinálja es nem csak nekem... Idegeneknek is pl:ha a baratom nalam alszik. De csak melegítőnacival van baja.

Mas kutyák is csinálnak ilyet??


2014. aug. 7. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Jobb helyeken nem, mert meg van nekik tiltva.
2014. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hiába szólok ra egy pillanatra abbahagyja majd újrakezdi...
2014. aug. 7. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:
koppints az orrára és a hangsúlyod mikor tiltasz mindig ugyanolyan fegyelmező legyen :) nem kell agyonverni, csak éreztetni vele erősebben hogy nem szabad.
2014. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 sippara ***** válasza:
83%
Nem melegítőbeteg, csak nincs neki tiltva.
2014. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Meg van tiltva neki... Raszolok esélyesebben is de nem hallgat rám pedig amugy nagyon szó fogadó okos kutyus

Próbáltam mar azt is h az orrára koppintok de nem érdekli.

2014. aug. 7. 20:07
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Vagyis nincs neki megtiltva.

Nem az orrára kell koppintani, hanem határozottan fellépni, úgy, hogy eljusson az agyáig. Ha valami hatástalan, ismételheted a végtelenségig, akkor is hatástalan lesz.

2014. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jo hat határozottan... Nem fogok vele sem ordítani se megutni

Ez a kutya családtag nem labtorlo. Es hat mar nem nagyon tudok mot csinalni...

2014. aug. 7. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem családtag,hanem családfő.Ha ti lennétek a főnökök,le tudnád tiltani az ilyen viselkedésről.Ha határozott vagy,az még messze van az állatkínzástól,mint az is,ha rákiabálsz vagy a seggére versz egy újsággal például.A természetben a falkavezér sem szépen megkéri,hanem keményen bünteti az alárendelt engedetlenségét.
2014. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem családfő... Minden másban szót fogad nekem es csak nekem

10 év alatt soha nem kiabáltam vele es nem is ütöttem meg meg újsággal sem. Es nem most fogom elkezdeni

Lehet h a szavannan ilyen falka törvények uralkodnak de civilizált család a mienk es nem fenyitunk sem állatot sem családtagot...

Sajnálom hogy sok ember ezt nem igy fogja fel. A kiabálás es az újság is fenyegetés megfélemlítés.

2014. aug. 7. 22:33
 10/16 sippara ***** válasza:
100%
Nagyon civilizáltak lehettek, ahogy te próbálod felrángatni a nadrágot, a kutya meg tépi ;) A tiltást az definiálja, hogy hatására a kutya ABBAHAGYJA, amit csinált. Ha nem hagyja abba, akkor nem tiltottad. Most csak így látatlanban tippelek egy gyakori verziót: játszol a kutyával, huzigálod a nadrágot. Helyes módszer: határozott nem, majd megfogod a kutyát (hogy ne tudja húzni, rángatni), ha kell, szétfeszíted a fogait és elveszed tőle a nadrágot. Kész.
2014. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!