Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutyusom...

Az normális ha a kutyusom melegítő beteg?

Figyelt kérdés

Mindig mikor melegitot veszek fel elkapja a szárát es elkezdi húzni rázni stb. Mas nadrágnal nem csinálja ezt. Ez normális?? Mitől lehet ez a fura szokása?? Amugy mar nem fiatal 10 eves kutyus es mar vagy 6 éve ezt csinálja es nem csak nekem... Idegeneknek is pl:ha a baratom nalam alszik. De csak melegítőnacival van baja.

Mas kutyák is csinálnak ilyet??


2014. aug. 7. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik úgy,hogy árnyékdominancia.

Engedelmeskedik nagyjából a kutya,de van pár dolog,amiben nem,jelen esetben a melegítőnél.

Érdemes lenne megérteni hogy a kutya nem gyerek,nem is lehet úgy kezelni.

2014. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy családtag a kutya, ezt értjük. De a kutyád ettől még kutya és nem ember, az ugye tiszta? Nálam is családtag a kutya, szeretem, imádom, de úgy kommunikálok vele, hogy értse. Ha még rá sem akarsz förmedni, akkor ne csodálkozz, hogy a fejedre nőtt és hogy már hat éve tépi le rólad a nadrágot. Ezután is fogja.
2014. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem tépi le mert egy Yorkshire terrier csak megnehezíti a felvételt...

Engem ugy neveltek hogy sem az erőszak sem a kiabálás fenyites nem vezet sehova. Anyukám velem se kiabált soha es nem is ütött meg soha... Pedig igy visszagondolva a kamaszkori enemre megérdemeltem volna párszor. Tehát en se csinálhatom ezt se kutyával se emberrel. Es igen tiszta h o kutya es nem egy kisbaba de akkor sem tudom lekiabalni vagy megutni

Es egyáltalán nem no a fejemre mert tudja hogy en vagyok a falkavezer csak ebben nem fogad szót mint aki megbolondul mikor meglátja a nacit

2014. aug. 7. 23:53
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
ha a gyereked csinálná ugyanezt, azt is elintéznéd annyival, hogy "én bizony rászóltam, tiltottam de csinálja tovább."?
2014. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy gyereknek el lehet magyarázni, hogy miért nem szabad más nadrágját húzkodni, vagy körülnézés nélkül átrohanni az úton, de egy kutyának nem. Egy kutyának annyit lehet elmagyarázni, hogy nem szabad és ez neked nem megy már mióta. Ha nem fogadod meg a tanácsokat, nem tudom, miért kérdeztél egyáltalán.
2014. aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sippara ***** válasza:
86%

"Engem ugy neveltek hogy sem az erőszak sem a kiabálás fenyites nem vezet sehova. Anyukám velem se kiabált soha es nem is ütött meg soha... Pedig igy visszagondolva a kamaszkori enemre megérdemeltem volna párszor."


Egy kérdésre válaszolj: Te KUTYA vagy? Mert a yorkid bizony KUTYA.

2014. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!