Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a yorkikról?

Vélemények a yorkikról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nekem is van egy yorkim lány nagyon szeretem és nagyon OKOS ha felugrik az ágyra anya modja neki hogy menj le az ágyrol és a székre menj akkor figyel anyára és mikor befejezi leugrik és átmegy a székre.. 1átalán nem költséges..
2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is egy kis Yorkim van. Fiú. Mikor elhoztuk nagyon meg volt szeppenve, végig feküdt a kocsiba csak és aludt. Este otthon még semmit nem csinált. Mikor levittem is csak ovatossan szagolgatott, a dolgát is fent végezte el.Ebben az egy esetben fordult ez elő. Azóta szombatiszta. Másnap délután már nagyon virgonc volt, és folyamatosan a nyomomba volt. Tényleg nagyon önfejű, makacs, de szerintem könnyen lehet kezelni. Butaságokat meg minden kutya csinál, mígy meg nem tanulja mit szabad, és mit nem. Ahogy egy gyerek is. Meg kell érte büntetni, és megtanulja. nekünk nagyon szótfogadó, igaz ritkán vannak rosszabb napjai is. Én nagyon szeretem, és már furcsa lenne ha nem lenne az életünk része. Nekünk nem költségesebb mint más kutya. A kozmetikát meg mi oldjuk meg. Egyedül a kaja és az állatorvos ami költség.

2010. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak az tény hogy nagyon kell rájuk figyelni mer picik de amúgy nagyon bújósak és nagyon szeretnek játszani:) nekünk is van 1 lány (:
2010. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát végig olvastam a válaszokat és azt gondolom itt némelyik embert kéne felrugdosni mert éppen náluk jelentkeznek az ideggyengeség vagy inkább az agylágyulás jelei.A Yorki egy édes kis kutya,az hogy hogy viselkedik a nevelésétöl fugg.Nagyon sokat kell vele foglalkozni,nem nagyon szeret egyedul lenni.Csak akkor válaszd ,ha elég idöd és energiád van hozzá. Én például sok kutya fajtát semmi pénzért nem tartanék de nem kezdem ocsárolni öket és nem is rugnék beléjuk soha.Szánalmas ahogy néhányan válaszoltok.
2014. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!