Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever mellé magyar...

Golden retriever mellé magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Ha külön költözök, viszem magammal a 6 éves golden retrieveremet. De szeretnék mellé egy magyar vizslát is. Mindkettő megkapná amire vágyik: sok séta, rendes kaja, szeretet. Mindkettő ivartalanítva lenne természetesen. Eredetileg menhelyi kityát fogadtam volna örökbe, de én hosszú távra tervevek kutyát. Ettől nagyan nagy bűntudatom volt, ígyhát a közeli menhelynek adományoztam egy nagyobb összeget, és vettem nekik 100 kg tápot, és sok pokrócot, itatótálat.
2014. aug. 9. 10:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ahogy a goldennel sem, a vizslával sem hozok elhamarkodott döntést. Már két hete olvasgatok a magyar vizsláról, és megtetszett. Amiért ezt választok:

- Magyar

- Energikus

- Szeret fürdeni

- Erre fele nem kell házőrző, de azért jó egy vizsla a háznál.

2014. aug. 9. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!