Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát elhozni kocsi nélkül?!

Kutyát elhozni kocsi nélkül?!

Figyelt kérdés
Szeretnénk elhozni egy keverék kiskutyát, a probléma az hogy nem tudunk kocsit szerezni az alkalomra. Mások hogy oldják meg ezt? Gondolom nem mi vagyunk az elsők akik így jártak. Az út kb. 40 perces lenne ( tömegközlekedéssel). Buszra felviszik a kutyát? ha igen miben? esetleg macskaszállító boxban( pici testű, elférne benne) vagy taxit hívtatok ? Ki hogy oldotta/oldaná meg a helyzetet?

2014. aug. 9. 12:17
1 2
 11/11 Hovarju ***** válasza:

Én egy sima karton dobozban hoztam haza, az akkor 7 hetes kutyámat (5 éve). Indulás előtt pisilt, kakilt. Kb.40 perc volt az út hazáig. Nem volt semmi baj.

Nem engedtem simogatni senkinek.


Ha kistestű, akkor egy műanyag boxban símán haza tudod vinni. Csak arra figyelj, hogy ne a legnagyobb melegben vidd.

2014. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!