Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tappancsgondok, tapasztalat?

Tappancsgondok, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valamibe sikerült beletrappolnia a kutyámnak, tiszta büdi és ragacsos volt a mancsa, mind a négy. Mintha olvadt betonon ment volna keresztül, vagy ilyesmi. Mosogattam, de semmi, aztán bevillant, hogy a rágógumit a hajból olajjal lehet kiszedni, úgyhogy olívaolajjal áttörölgettem és akkor kijött a trutyi, rengeteg sötétbarna ragacs, aztán lemostam az olajat, letörölgettem a lábát, most látszólag minden oké. Ha valaki járt már így, akkor segítene, van még valami tennivalóm itthon, vagy holnap vigyem orvoshoz, vagy ennyi volt?
2014. aug. 10. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem sértette fel az a vmi a talpát,akkor nem szükséges szerintem.
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nem-e ragadt bele a párnái közé a szőrre. Könnyen begyulladhat tőle a bőre ha igen.
2014. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!