Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Holnap érkezik a...

SÜRGŐS! Holnap érkezik a következő kis kutyus hozzánk, hogyan mutassam be a már meglévő nagy kutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 éves Golden Retriever kan kutyám és holnap érkezik hozzá egy 8 hetes szintén Golden Retriever kan kutyus :) Nagyon kedveljük ezt a fajtát :) A kérdésem a következő: Hogyan mutassam be a nagynak a kicsit, vagy fordítva? Kicsit aggódom, igaz a kutyám nem bántott eddig senkit viszont azt nem tudom, hogyan fog rá reagálni. Mit tanácsoltok Nekem, mi a tapasztalataitok? Hogyan csináljam?


2014. aug. 10. 19:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Istenem, miért kell ítélkezni az emberek felett pár sorból? Az, hogy össze lett engedve egy tacskó kiskutyával, miféle következtetésből merült fel benned, hogy nincs sétáltatva? :') A kutyák sétáltatása nyakörv és póráz segítségével zajlik az utcán úgy, hogy a kedves kis gazdijuk fogja őket, nemde? . Az pedig, hogy egy udvarban össze lettek engedve teljesen más :))))

Van fogalmunk a kutyanevelésről, köszi a feltételezést aranyos vagy. Azért volt sürgős a kérdésem, mert számtalan helyről más-más választ kaptam, és eléggé tanácstalan lettem :) Minden alaposan meg volt beszélve, a kiskutyával kapcsolatban, nem egyik napról a másikra döntöttük el, hogy szeretnénk, nyugalom :) Az amit nem tudtunk, az a két kutya viselkedése egymással, de megnyugtatok mindenkit, hogy nem volt semmi gond, kellet egy hét mire megszokta a nagy a kicsit. :)

2014. aug. 26. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!