Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyen vehetem rá a kutyámat...

Hogyen vehetem rá a kutyámat hogy többet mozogjon?

Figyelt kérdés
6 éves a Golden retriever kutyám,tudom hogy nem fiatal de azért még nem is olyan öreg.Az a baj hogy hiába próbálom rávenni,sehogysem akar játszani.Inkább csak fekszik.Lehet hogy a nagy meleg miatt?

2014. aug. 10. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amint ráteszem a pórázt lefekszik elém és onnan se előre se hátra...
2014. aug. 10. 21:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez is újabb keletű dolog, vagy mindig hajlamos volt erre?
2014. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hajlamos volt..akkor ledoltam a pórázt és "otthagytam"...olyankor jött utánnam és mehettünk is.Most is oda jön hozzám de megint csak lefekszik elém
2014. aug. 10. 22:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nézesd meg dokival, és ha minden oké, akkor ne foglalkozz a hisztijével, vidd sétálni és kész.
2014. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tavasszal sajnos nem volt sok időm foglalkozni vele mert vizsgák,meg stb.Vártam a nyarat hogy végre eggyütt leszünk és erre jön egy kötőhártya gyulladás meg ez lustaság.De nagyon szeretem és így mivel mást nem igazán tudunk csinálni simogatom meg várom a reggelt hogy mehessünk telek szemlére :) Köszönöm a válaszokat.Remélem öszre összekapja magát :D
2014. aug. 10. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!