Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kolyok kutyam odakap nekem...

A kolyok kutyam odakap nekem ha elveszek tole valamit de meg morog is . Ezt miert csinalja, hogy szoktassam lerola? 3 es fel honapos a kiskutya

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Húha, valami nagyon elromlott...

Milyen fajta kutya? Semmi tekintélyed nincs előtte. Ha már 3 hónaposan visszaharap, mi lesz később? Vedd komolyan, mert ez nem tréfa.

Próbáld először is kézből etetni, lehetőleg trükkök (ül, fekszik, pacsi stb.) ellenében, mert ha rájön, hogy tőled jön a kaja és nem alanyi jogon jár, hanem melózni kell érte, automatikusan jobban fog tisztelni.

Amikor odanyúlsz és rád morog (nem is muszáj megvárni a morgást, elég, ha a szeme sanda villanását már elkapod), akkor ragadd meg a nyakán a bőrt, kicsit emeld meg és dühösen förmedj rá. Lehet, hogy visítani fog, vagy morogni, harapni próbál - nem azért visít, mert fáj neki, hanem a felháborodástól, úgyhogy ne engedd el, amíg teljesen le nem nyugszik és meg nem adja magát.

Ezt pedig gondosan olvasd el és fogadd meg: [link]


Nekem is volt ilyen problémám a kiskutyámmal anno, megharapott, mikor el akartam venni a játékát. Bevallom, reflexből pofon vágtam - tudom, hogy nem ez a legjobb módja, és utólag bántam is, bár nem ütöttem nagyot, de ez elég is volt hozzá, hogy soha többé ne legyen ilyen gond.

2014. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg játéknak veszi, nem kell vele foglalkozni. Elevetted, a tiéd, kész, abba fogja hagyni az egészet, ha rájön, hogy semmi hatása.
2014. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 honapos roti szuka.volt mar rotink o sose csinalta ezt.azert nem ertem nem igy kajara is egyszer fordult elo elvettem tole a kajat majd kesobb visszaadtam azota nem fordult elo.csak ma a labdanal,a grabancat rantottam meg,most a labdat ledobta mikor raszolok.
2014. aug. 11. 09:52
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsanat nem 2, 3 es fel honapos
2014. aug. 11. 09:53
 5/8 A kérdező kommentje:
a kokyokkori harapdalas ritkan megy.az ismerosom stafija 4 honapos de az folyamatosan ragcsalja a kezet minden embernek. bocsanat nem megharapot akkor csak elvetrem a szajabol a labdat es morgott meg kapni akart csak
2014. aug. 11. 09:56
 6/8 A kérdező kommentje:
meg csak ma van 3. napja hogy itt van velunk.de termeszetesen jovo honapban kezdjuk a kutyaiskolat.
2014. aug. 11. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor most megtapasztalhattad, hogy azért, mert roti, nem egyformák a kutyák. Ez a mostani más természetű, mint az előző volt. Az iskolában sürgősen mondd el a gondodat. Remélhetőleg megtanítanak arra, miként kell nevelni egy rámenősebb kölyköt.
2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
e nelkul is elvittem volna suliba,mert tanulni szeret ket nap alatt megtanulta az ul parancsszot es most a marad a folytatas.konnyen tanul es szeret is tanulni.bar ahoz kepest hogy kolyok nem nagyon jatszik ez se jo.a volt rotink az nagyon inteligens volt kutyasuliba nem is jartunk semmi gond nem volt vele.raadasul menhelybol hoztuk.
2014. aug. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!