Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki magyarázatot?

Valaki magyarázatot?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a yorkit és egyéb kicsi kutyákat sétáltatók nagy része kb. azt játssza, hogy nem bírja visszafogni a kutyáját? Már annyiszor láttam ilyet, hogy egyre jobban érdekel a miértje. Rendesen lobognak felnőtt emberek a 2 kg-s kutya után :O :D

Amikor két kutyát sétáltatok kb 30 kg-val nehezebbek tőlem, mégse vagyok zászló érdekes.


2014. aug. 12. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesznek bele egy adag hisztit. Plusz szerintem féltik is őket, hogy jajj nehogy már megrántsák kicsit és aztán végük legyen...
2014. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jogosan féltik a rántástól, egy egy ilyen agyonszaporított kis dög bele is halhat :D
2014. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert kicsik :-)

Nekem van egy dobermannom ès egy westiem a dobit úgymond sokkal jobban megneveltem vagyis jobban odafigyeltem mert ugy õt ha rosszat csinàl nem tudom csak felkapni, nehezebb visszatartani stb, fontos hogy egy szóra ott maradjon de tènyleg :-)...meg talan jellemileg is fegyelmezetebb volt. A kicsit nehezebb tanítani nem azèrt mert szófogadatlan csak rafinàltabb jobban kihasznàlja a kiskapukat sokkal több energiàba telt volna ugyanazt elèrni nàla amit nem lustasàgból hagytam ki csak pont akkor lettem terhes,es mivel könnyen odèb rakom nem kezdtem újra. Ne ertsetek fèlre nem neveletlen csak õ hamarabb húz póràzon, es többször bepróbàlkozik utasítàsok ellen, mèg dobi meg sem próbàlja.

2014. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Fifike porcelánból van, és még a végén a kicsi lelke sérülne ha egy percig is nem ő lenne a főnök.
2014. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ezek az agyonszaporított mikrokutyák már attól kipurcannak, ha 1 méter magasról leesnek. Gyenge a csontozatuk, silány az egész "rendszerük". Igazából nem is értem miért veszik meg őket az emberek, lehet hogy olcsó, de mégis, milyen kutya az, aki olyan mint a hímestojás, hogy még játszani sem játszhat más kutyákkal, mert úristen, ha már hozzáérnek a gazdi rohan az állatorvoshoz csonttörés miatt.
2014. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...ismerősöm válasza: mert eltörik a nyaka! DDDDDDDD
2014. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!