Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtától félsz?

Milyen kutyafajtától félsz?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm ki milyen fajtától tart és hogy miért. Előítéletek vagy mert volt már balesete vagy ilyesmi.
2010. jan. 13. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazán egyiktől sem. Persze kicsit megilletődnék, ha azt

mondanák: ,,Na, tanítsd meg ülni ezt az ír farkaskutyát.˝

:-)

2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem félek. Bár támadott már meg minket közép-ázsiai, roti, spicc, német juhász stb... De az csak egy kutya, és nem ő tehet róla hanem a gazdája. Inkább az utcán egyedül mászkáló, vagy lyukas kerítésnél ugató kutyákkal vagyok óvatos.
2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én az ember nevű állatfajtától jobban félek.
2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan kutyafajta, amit beskatulyáztam, mint "veszélyes". Félni azoktól szoktam, amelyekről tudom, hogy a gazdája nagyon rosszul neveli, emiatt rossz idegrendszere lesz a kutyáknak. Tudom mire gondolsz, de hidd el, találkoztam már hihetetlenül intelligens Rottweilerrel és Dobbermannal, de ahhoz az kell, hogy a gazdája biztos hátteret nyújtson neki. Viszont találkoztam már olyan tacskóval is, aki meg akarta harapni a bokámat, és nem rajta múlott, hogy nem sikerült neki...
2010. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
értem. csak sok embernek van előítélete Pit Bull-okról Amerikai Staffordshire Terrierekről Rotikrók stb.
2010. jan. 13. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

va n egy pár kutya, de amúgy ők is csak kutyákmint a többi szóval nem is mérgesek :D, de már nem 3 magyarvizsla megtámadt, más féle kutyase :D

de tőlük mégse félekmértvanez:O nem értem :D (amúgynem a kutya tehet róla hanem a gazdi)

2010. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én félek a kutyáktól ha a gazdájuk is ott van vagy nem mutatnak ki agresszivitást vagy bármi olyanra utaló jel h támadna

de akkor félek ha agresszív , vagy olyan félénk h támad és bármilyen fajta lehet beagle magasságtól felfele mert egy yorkie méretű kutyát simán leszorítanám de nem bántanám

2010. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen a legtöbb esetben a gazdi tehet róla. mégis sokan vannak akiknek előítéletei vannak (legalábbis nálunk)
2010. jan. 13. 19:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én nem skatujázom a kutyákat.

Az a nézetem h lehet egy csivava is "veszélyes" ha nincs megfelelően szocializálva.

És ez a gazdik feladata. Nem csak dísznek kell tartani egy állatot, hanem foglalkozni is kell vele.

Nekem 10 évig volt rotim, soha semmilyen baj nem volt vele. Tudtam hogy mit nem szeret (pl. postás, motoros, kisgyereksírás) és nem is adtam lehetőséget rá hogy kiszökjön.

Mindíg vigyáztam hogy az unokahugom ne húzza a fülét, ne vinnyogjon a fejébe...mert arra morcos lesz.

Persze volt hogy rá kellett csapjak hogy fegyelmezzem.

De lényeg a sok törődés!!!!!!!!!!

2010. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

a multkorjövök haza , oszt egy ilyen kis tacskó nagyságú kutya nekem akart jönnixd

de először barátságosan szaladt utána meg nemtommilettveleDXxdxdxD

2010. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!