Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim Yorkie? Viselkedése...

Helooooo kérdése:

A yorkim Yorkie? Viselkedése nagyon eleven játékos de más kutyáktól félénk. Képet is tudnák róla küldeni mert itt sajnos nem nem lehet képet csatolni. Az orra is hosszúkás nem pedig "benyomott" Szeretném kérni a segítségeteket.

Figyelt kérdés

#Yorkie-e?
2014. aug. 12. 21:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy fajta jellegű keverék. Nincsen tk-ja.
2014. aug. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

"Am nincs törzskönyve de az állatorvost akitől vedtem és oda viszi a kutyáit azt mondta az állatorvos hogy eredeti :/"


Ha nincs törzskönyve, honnan tudod, hogy az apja, anyja, nagyanyja, nagyapja, dédszülők, stb is yorki volt-e, nem valami más? Vagy hogy tök véletlenül nem rokonok-e?


És nem, törzskönyv nélkül nem "eredeti". Ahogy a Louis Vuitton táska vagy a Converse cipő sem eredeti ha nincs benne az ezt bizonyító címke. De persze a kínai piacon meg lehet venni ezeket is, ahogy a yorkidat is, csak ne nagyon számíts ugyan arra a "minőségre". Jó üzletet között ez a sarlatán állatorvos, ha lesántul a kutya patella miatt (ami egy örökletes betegség, 1 lábra a műtét "csak" 100 ezer forint), vagy megvakul PRA miatt, netán élete végéig epilepsziás rohamai lesznek, akkor annyit tejelhetsz neki, hogy mehet nyaralni a Karib-szigetekre.

2014. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De most lehet a szüleinek van azt én nem tudom. Olyan segítségét kérném aki nem Oktat ha nem valóban segít és ért a kutyákhoz!
2014. aug. 13. 06:16
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem oktatás, ez tény. Ha nincs törzskönyv nem tekinthető fajtatisztának.pont.Honnan tudod hogy a szüleinek vannak?Nem tudod rá bizonyítani hogy töllük van a pici,így tök mind1 hogy azok-e.Pontosan erre(is)szolgál a tk.Nem vagyok egy yorkie tudós, a kutyusod gyönyörű ne azzal foglalkozz hogy fajtatiszta-e vagy nem, de ha legközelebb fajtatiszta kutyust szeretnél mindenképp tenyésztő, ha nincs elég pénzed rá fajtamentők,menhelyek ott is lehet találnilyen kutyusokat.
2014. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen.
2014. aug. 13. 07:39
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen hegyesebb típusok,de inkább nézegesd yorki kennelek honlapját.ha viszont kennel hirdetne ilyen kinézetű kutyát,nem venném meg.
2014. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kinek mi.

Eddig mindenki azt mondta hogy nagyon szép a kutyusom. Másik nem azt kérdeztem hogy vennél-e ilyet.

2014. aug. 13. 08:14
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős a képeken?


szerintem nem tisztavérű kutyus, de attól még aranyos


viszont az hogy fél a kutyáktól nem fajta "jellemző" hanem nevelési/szocializációs probléma és egy kutya iskola tud rajta segíteni

2014. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
14 hetes
2014. aug. 13. 08:54
 20/32 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy nem tiszta vérű? :/ :(
2014. aug. 13. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!