Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell felrakni kölyök...

Hogyan kell felrakni kölyök kutyára a hámot?

Figyelt kérdés

tudom nagyon béna vagyok, de nemtudom hogyan kell belebújtatni, először van kutyám

ilyen: [link]

és miután rajta van akkor kell meghúzni méretre a szíjakat?


2014. aug. 13. 14:44
 1/5 anonim válasza:
annyi az egész, hogy a 2 lábát beleteszed abba a 2 lyukba, úgy, hogy az a rész ahol össze lehet kapcsolni felül legyen(ahogy a képen is van).
2014. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A méretet szerintem próbáld meg előtte is beállítani szemre, mert ha a kutya 3-szor is beleférne a hámba nehéz lenne rajta beállítani, de mikor rajta van akkor tudod csak kellő méretre állítani.
2014. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd így a hámot, ahogy a képen látod. csatold ki fölül a csatot, majd szétnyitva tedd a földre. Fölülnézetből látsz 2 db háromszög alakú "lyukat", ezekbe kerüljön a 2 mellső lába. Húzd rá a hámot, majd csatold vissza a hátán. Ne feledd méretre állítani.
2014. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sikerült? megvolt az első séta? amúgy milyen fajta? :)
2014. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

sikerült , igen

stafford-tacsi keverék

2014. aug. 13. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!