Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet, hogy mégis túlélte?

Hogy lehet, hogy mégis túlélte?

Figyelt kérdés

Kutyám 2012 őszén babéziás lett. Első nap rosszullét,kevés kaja,kevés víz,kevés futás,kevés boldogság.

Második nap reggel a fent említett 4 dologból már az a kevés se volt,csak feküdt az ágy alatt(mindig oda vonul,ha problémája van,vagyha menekül előlem :D )

Ki volt terülve,néha a szemét lusta volt felnyitni!!

Este 5 fele jött a véres pisi!Akkor már borzasztó rosszul volt,tényleg olyan volt,mintha halott lenne,este már nincs állatorvos,főleg nem a környéken,szóval maradt a reggelig kibírjuk dolog!

Hál'istennek kibírta,reggel egyik ügyeletes orvos se vette fel a telefont,mert ugye Halottak Napja volt,így a közelben lakó nyugdíjas állatdokit hívtuk utolsó reményül!

Mondta,hogy kb. 1 óra van a kutyának vissza,vigyük gyorsan,van neki otthon gyógyszere,ad neki!

Egy fehér cuccot kapott,3 injekcióval,itthon hányt,nagyon a holtponton volt,aztán estére elkezdett felnyílni a tekintete,másnap reggel ivott,este játszott,és a 2.reggelen evett is egy keveset,aztán helyre is jött! :)


Olvastam még infúzióról,utókezelésről,de ő semmit nem kapott!!Azt is írták,hogy csoda,hogy a véres pisiig kibírja,mi meg rá egy fél napra vittük orvoshoz!


Keverék kutyáról van szó,aki soha nem járt orvosnál,és házi kaján él. Tudom,nem jó neki a házi kaja,már próbáltam átállni,de nem sikerül,és anyukám mindig megsajnálja,amikor "ha nem eszed meg a tápot,akkor éhenhalsz" játékot játszuk,és így soha nem jön össze! :(


Hogy lehet,hogy mégis ilyen erős volt?? Pedig a szülei nem voltak semmilyen betegségre szűrve,sőt,az anyukáját kidobták pocaklakókkal,és az én kutyám is az ő pocaklakója volt :D A kutyám se járt semmilyen ilyen szűrésen.


Félre ne értsétek,imádom,és belebetegednék,ha nem lenne,csak nekem ez olyan "csoda",hogy ezek ellenére hogy bírta ki??


Köszi! :)


2014. aug. 14. 08:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem arról beszéltem hogy tanítod e vagy nem. Olvass vissza TÖBBES SZÁMBA írtam azt amit....
2014. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én meg ebből azt akartam kihozni,hogy leszedi az állatorvos kezét!!
2014. aug. 14. 18:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem fogja. Egy jó doki ezt a problémát rutinosan megoldja.

( dolgoztam állatorvos mellett volt pár egészséges agresszív nagy kutyánk akinek csak oltást kellett adni , megoldottuk )

2014. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!