Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak milyen tálban...

A kutyáknak milyen tálban kell vízet adni, és ételt, tápot adni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 13:25
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Amiből nem folyik ki, és a kutya kényelmesen eléri azt, ami benne van.
2014. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém vödörből kapja a vizet, mert nyári időben nagyon hamar elfogy egy tálból. Kisebb vagy 15 literes vödört teleengedek neki, abból iszik, gyakran cserélem, újratöltöm neki. De ha tálat szeretnél, akkor jó öblös, mélyebbet vegyél, víznek az a jó. Ételnek is találsz kutyaboltokban tálkákat. A tapasztalat azt mutatja hogy a rozsdamentes acélból készültek a legjobbak. Könnyű a tisztításuk, és a műanyaggal ellentétben ezt nem tudja megrágni a kutyus. Tápot én ugyanabba adom neki, de nem sokáig van az benne, megeszi hamar. Olyat nem kell csinálni, hogy állandóan legyen előtte, így szerintem egy tápos tál felesleges, bár ha szeretnél akkor egy kisebbet beszerezhetsz
2014. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az előbbiekhez hozzátenném, hogy olyan tálat vegyél ami nem tud felborulni, illetve rakoncátlanabb kutyánál jobb, hogy ha gumis az alja, hogy ne csússzon el. Az én kutyámnak közel 1 éves koráig jó szórakozás volt, hogy még a teli vízes tálját is a mancsával húzogatta a földön. A gumisat már nem tudta, úgyhogy hamar le is szokott róla.
2014. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a rozsdamentes acélt preferálom mind a vízhez, mind a kajához. De szintén szoktam vödörben is vizet adni a kutyámnak, mert pl ha nyáron nem vagyok itthon, képes egy óra alatt kiinni a tálkáját, aztán ott áll víz nélkül.

De sok kutya viszolyog az acél zörgésétől, csillogásától. Szoktatás kérdése.

2014. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
semmikép se müanyagot, egyszer vettünk 2 napig birta :D azóta fém van neki :) De ami jó még a porcelán, esetleg sima itthoni régi lábasok ilyenek is jók, neki mind1 hogy miben kapja csak finom legyen benne :D
2014. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kertesházban lakok, és a kutya elég nagy termetű, a fajta megeggyezik a linken láthatóval, a szine is éppen csak eltér: [link]


berozsdásodot a tálja, amiböl evett, így nem szívesen adnék bele kaját neki. Tehát le kell cserélnmem.

2014. aug. 15. 13:43
 7/8 A kérdező kommentje:
mennyibe kerülhet egy rozsdamentes tál? Ugyértem milyen az ideális érték?
2014. aug. 15. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk a kutyák normál fém ( nem tudom milyen fém ) konyhából leselejtezett edényekbe kapnak enni és inni, persze olyanba ami nem lyukas...
2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!