Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nyugodt, de jó házőrző...

Egy nyugodt, de jó házőrző kutyát keresek. Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még nem tartottam kutyát, így egy könnyebben kezelhető, kevésbé makacs fajtát keresek. Egy közepes termetű, nyugodt természetű kutyafajtát keresek és kertes házban lakunk, így kint tartanám. Pont ezért fontos lenne, hogy alkalmas legyen a házőrzésre is.

Kérlek ajánljatok pár fajtát? Előre is köszi!



2014. aug. 16. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
kuvasz,puli
2014. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
német juhász, nagyon értelmesek sokáig nekünk is volt :) és sosem hittem volna hogy valaha javaslom a dobbermant mert nagyon féltem tőlük de megfelelően nevelve és szocializálva írtó jópofák lesznek és házőrzés szempontjából is kíválóak,tudják kitől kell védeni a házat..és vizsla. (de lehet azért írtam őket mert feléjük húz a szívem :))
2014. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkoznál vele? Séták?
2014. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár dolgozom, de napi egy sétát és emellett némi játékot azért mindenképp szeretnék. A közelünkben van egy kutyafuttató is, oda is biztos kiviszem majd párszor.
2014. aug. 16. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Német Juhász, nekem is az van :D
2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
puli, komondor, német juhász.
2014. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ó, a menhelyi keveréket kihagytam, előző voltam.
2014. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy német juhász jó házörző, és ha elviszed kutyasuliba, valamint ennél egy kicsit többet foglalkozol vele (pl. plusz még egy séta, vagy extrahosszú séta) akkor be nem jön tőle senki! Okos, gazdájához hűséges, és puszta megjelenése is sokakat megrémiszt, nálunk egyetlen szomszéd sem mer bejönni, pedig kiskoruktól kezdve ismerik. De mindenképp ajánlok egy kutyasulit!
2014. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Timea270 ***** válasza:
Skotjuhasz, nemetjuhasz
2015. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!