Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok mopszhoz ruhát és...

Hol tudok mopszhoz ruhát és egyebeket venni?

Figyelt kérdés
Ruha, póráz, etető és itatót keresek de nem nagyon találtam.

2014. aug. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ruhát felejtsd el.

Többit a Fressnapfban vagy webáruházban meg tudod venni.

2014. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
télre nem kell neki ruha? nem fog fázni?
2014. aug. 17. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom melyik városban laksz, de a lehetőségek szinte határtalanok. :)

A legtöbb helyen vannak kisebb állatfelszerelés üzletek is, ott is körülnézhetsz, vagy a nagyok sok helyen ott vannak, mint a Fressnapf, vagy az AlphaZoo.


Ha ezek nincsenek a közelben, vagy drága, vagy csak nem tetszik a kínálat, akkor rrengeteg webshop is van, ha mindent egyszerre egynél veszel meg a kutyádnak jó eséllyel eléred azt az összeget, ami felett ingyen szállítanak.


A teljesség igénye nélkül:


Zooplus

Zoofast

Petissimo

Acanashop

Tápfutár

Petnet

Petdream

Állatwebshop

Állatishop

cupak.hu

Pet-fish.hu

Állatáruház

Centrumzoo

kedvencwebshop


ez utóbbiban pl van külön kutyaruha menüpont.


Egyébként lehet, hogy fog fázni egy kicsit télen a mopsz, de szerintem mondjuk ha megmozgatod míg kint vagytok nem szabadna megfáznia, csak ha ácsorog a hidegben, vagy extrémen fagy kint.

Ha csak a hideg miatt szeretnél neki ruhát, szerintem az simán belefér, vehetsz neki valami praktikus, egyszerű, testhőtartó kabátot.


Télen úgyis a tappancsaira kell jobban odafigyelni a sózás miatt. Ha kimarja krémezni, ha nagyon belvárosban laktok, és a sót nem tudjátok kerülni, akkor kutyacipőt érdemes neki megfontolni még esetleg.

2014. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és kimaradt, hogyha ráérsz várni a cuccra, és tudsz mondjuk angolul, akkor ott van az Ebay is, vagy az Aliexpress.com, mindkettőn ki lehet fogni jó cuccokat olcsón, többnyire ingyenes szállítással, csak az lassú...


(előző voltam)

2014. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a nagy hidegben kellhet ruha.Amíg kint vagy vele,mozog,nem fázik.
2014. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!