Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérhetem ilyen esetben az...

Kérhetem ilyen esetben az altatást?

Figyelt kérdés
A kutyám szőre nagyon csomós, de sem ollóval sem géppel nem engedi lenyíratni. Nem szívesen tömök mindenfélét a kutyámba, de ilyen esetben, amikor róla lenne szó, elgondolkodtam azon, hogy esetleg elaltassam míg a kozmetikus rendbe hozza őt. Mit gondoltok lehetséges lenne?

2014. aug. 18. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet szedálni, vagy egy krém, amit az ínyére kell tenni (Sedalin), utazákor is ezt szokták használni. Nem alszik tőle, de kicsit kómás. Állatorvostól lehet venni.
2014. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Sedalinnal egy gond van: védekezésre képtelenné teszi, de az érzékeit nem tompítja el, ergo végigszenvedi a kutya a kozmetikával járó stresszt, csak nem tud védekezni... Legközelebb pedig még durvábban fog tőle stresszelni.
2014. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az egyik ismerosom kutyajat csak ugy hajlando megnyirni a kozmetikus ha elaltatjak. Hulyeseg az h "ezmiatt nem altatjak". Itt a kutya es a kozmetikus biztonsagarol van szo.
2017. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!