Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a cikk igaz, vagy csak egy...

Ez a cikk igaz, vagy csak egy kutyabolond találta ki?

Figyelt kérdés

cikk:

[link]


szerintem ez egyáltalán nem így van. szerintetek?


2014. aug. 18. 22:28
1 2
 1/17 KGabi0000 ***** válasza:
22%
De igen,ez így igaz.A macskák nagyképűek és lenézik az embert,nem hűségesek,a kutyák viszont felnéznek az emberre,hiszen ő a gazdi,aki vigyáz rám.Nekem is van macskám,de ő is egy nagyképű kis dög,de szeretem.Remélem ismered ezt a mondást:"A kutya felnéz Rád,a macska lenéz Rád,csak a disznó egyenrangú Veled"
2014. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
macskákat pont ezekért lehet szeretni :)
2014. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen, de nagy része igaz.


Ez nem: "Egy kutya soha nincs útban, lesi gazdája kívánságát és szégyelli magát, ha rosszat tett.

A macska mindig útban van, főként a következő helyzetekben:

1. eléd mászik amikor épp sietnél a lépcsőn

2. sötétben kimész és belebotlasz

3. a reggeli ébredéskor

Ha rászólsz, megharagszik és te szégyelled el magad!"

A kutya is olyan, mint a macska ez ügyben.

Kutyám és macskám is van.

2014. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 KGabi0000 ***** válasza:
3%
Szerintem ez is igaz,utolsó,ha rosszat csinál a macskám és megütöm,akkor mindig elmenekül és megsértődik,a kutya pedig végigtűri,ahogy leszidom és utána nem csinálja többet,de a macska a következő lehetőségnél ugyanúgy csinálja azt tovább,mint amiért én megbüntettem.
2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es: sokat tévedsz, mert sok macsekot ismerek, akik nem ilyenek.

2-es: legalább van személyiségük...egyediek.

3-as: ennél én sem értettem egyet, mert én egy kulcsot se tudok letenni anélkül, hogy a kutyám ne ugrana elém.

4-es: te vered az állataidat?!

amúgy már megbocsáss, de te is megsértődnél, ha megvernének...

2014. aug. 18. 22:47
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem volt egy macskám, aki teljesen kutyaként viselkedett. Három kutya közt nőtt fel, elkezdte őket utánnozni még a kis gumilabdát is visszahozta, a lábamnál aludt összegömböjödve. Az egyik kutyám meg teljesen macska. Egész nap alszik, nem hoz vissza semmit, mindig útban van. Odajön, hogy simogassam, de tíz perc után megunja, morog és nyalakszik hogy letegyem.
2014. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már a cím alapján sem azt sugallja a felsorolás, hogy tényeket ír le. Hiszen benne van a címben: "vicces különbségek"
2014. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki van élezve, de lényegében igen.
2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 KGabi0000 ***** válasza:
17%
Nem verem az állataimat,de ha rosszak,akkor mivel büntessem,adjak neki jutalomfalatot???Felmegy az asztalra a macska,simogassam meg???NA NE!Van kutyám is és macskám is.Ismerem mind a kettőt.És nem sértődnék meg,ha megütnének,mert tudom,hogy valami rosszat csiáltam.Máskor nem fogom!Te meg egy macskabolond vagy.Vannak kivételes macskák,de a legtöbbjük ilyen,egy jól nevelt kutya pedig nem ugrál fel sem a gazdira,sem az idegenekre!!!
2014. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

csak rám ugrál, mert én játszok vele a legtöbbet.

de igen, cicabolond vagyok, de az már a határ, hogy ilyen cikket írnak, amit eléggé kiszíneztek.

2014. aug. 18. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!