Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attól, mert foglalkozom a...

Attól, mert foglalkozom a kutyámmal normálisan, kutyabolond vagyok akiknek csak a kutyák számítanak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám akit rendszeresen sétáltatok(panelban lakunk így a napi 3x-4x séta elengedhetetlen!) itthon szánok időt a szellemi lefárasztásra is. Erre a nem kutyás osztálytársaim állandóan azzal nyaggatnak,hogy többet ér a kutyám,meg utálom az embereket,meg biztos uncsi lehet a kutyával foglalkozni egésznap,meg csak egy állat,hogy lehet ennyit foglalkozni vele stb..


hát némelyik kis k.rva osztálytársamnál tuti okosabb a kutyám:D


én szeretek sétáltatni élvezem a kutyámmal töltött időt!

sok barátom átvágott,"elhagyott" csak mert külön suliba mentünk..a kutyám mindig mellettem van..abban igazuk van ,hogy a kutyákat többre becsülöm mint némely embert!

Ettől függetlenül járok emberi társaságokban és nem csak a kutyákról tudok beszélgetni!:)


Nekem a kutyás életforma nagyon bejön!

Mások meg nem látják,hogy egy kutya gazdi kapcsolat mennyire más mint az emberek közötti kapcsolat..


Nem is szoktam ezekre mit reagálni,mert tudom,hogy csak üres szavak lennének..persze a műköröm a legfontosabb az életükben sok hülye k.rva :@


2013. ápr. 14. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek még nem volt kutyája, vagy más állata nem értheti meg.

Te mindent jól csinálsz mert felelősséget vállaltál a kutyádért és mindent ami szinte kötelező megadsz neki.

Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Legyél büszke arra, hogy te ilyen vagy és ne érdekeljen a sok tuskó osztálytársad. Mindenki másban látja a szépet és a jót. Két egyforma ember nincsen ezt sajnos el kell fogadnod, nem tehetsz ellene semmit.

Sokan sosem fognak olyan éretten gondolkozni, hogy megértsenek egy kutya, gazdi kapcsolatot.

2013. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az vagy. Az igazi probléma, hogy ez téged mért is zavar? Szerintem itt neked önértékelési gondjaid lehetnek, és másoktól vársz megerősítést, ami nem túl jó dolog. Legalábbis kiegyensúlyozott embert egyálatáln nem zavar, ha xy állatbolondnak nevezi.
2013. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én nem tagadom,hogy szeretem a kutyákat,de ez a kutyabolond megnevezés nem igazán tetszik..főleg amilyen stílusban mondják!
2013. ápr. 14. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal mások mit mondanak. Szereted a kutyád, boldog vagy így? A többi nem számít. Rám is mondták már hogy hülye kutyamániás vagyok, na és. Nekem nem számít más véleménye csak az hogy nekem így jó:-)
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

azért mondják,mert tapasztalatlanok,és nem tudják h 1 kutyus milyen jó barát is tud lenni.ne foglalkozz velük.ha meg nagyon idegesít h kutyabolondnak titulálnak,akkor csak olyan embernek mesélj ilyesmiket,aki hozzád hasonló állattartó.

ha megengedsz 1 személyes kérdést:milyen fajta? én is nagy kutyabolond vagyok :)

2013. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És itt mi a kérdés? Az vagy. Az már a te bajod, ha mások véleményére adsz.
2013. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

bichon :)


neked milyen fajtád van?

2013. ápr. 14. 16:51
 8/14 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Először is ne hülye qrvázd le őket azért, mert mások mint te.

Másodszor ne foglalkozz olyanok véleményével, akik eleve nem szeretik a kutyákat. Te szereted őket, és nyilván a hozzád közel álló osztálytársak, barátok nem mondanak ilyet. Ennyi a lényeg.

Az életben mindig lesznek olyanok, akik másképp gondolkoznak, mint Te. Látszik, hogy még nagyon fiatal vagy :)


28/L, egy yorkshire gazdi

2013. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
köszi h válaszoltál a kérdésemre.nekem német juhász,keverék tacskó,meg egy nagyon fura,de imádnivaló terrieres beütésű utcai kutyus,akit befogadtunk.(hivatalosan csak a tacsi az enyém :P )
2013. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jó oké..csak néha idegesítenek az ilyenek..hogy azzal foglalkoznak,hogy én mivel töltöm a szabad időmet..én sem szoktam beszólni,hogy nincs jobb dolgod a műkörmön és a szolizáson kivül..

én konfliktus kerülő ember vagyok nem szoktam vitázzni,mert nem értenék meg a dolgokat..


köszi a válaszokat! :)

2013. ápr. 14. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!