Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Arra jottem haza...

Segítség! Arra jottem haza hogy a kölyök rottweilerem ordit . A tobbi lent?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na jo azert bem erőszakolta meg. arra nem hajlamos.
2014. aug. 19. 18:46
 12/14 A kérdező kommentje:
hat hogy az oszintet leirjam igen örömmel néznem ha a kutyám nekimenne ez miatt csak hogy utána bejelenti tuti elaltatnak a kutyat igen sajat kutyám miatt igenis kiállók es kiadom a látom utjat es tudom esetleg valamit tenni hogy ha elviszi a kutyámat ugy hogy en nem tudok rola? nekem a kutyák az első mindenbe
2014. aug. 19. 19:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, hogy miként "nevelte" a párod a kölyköt?

Ha chip van a kutyában és az a te neveden szerepel, nem viheti sehova.

2014. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
játszott elvileg a kutyával es a kutya morgott ra, es harapta mint minden kölyök játszik .érdekes mondjuk en velem nem jatszzik vadul egyszer megfogtam a grabancat ennyi volt en engem nem harap . de ez nem nevelés volt amit csinalt en nalam sose volt ilyen hogy igy menekült volna .ha akarni olyat csinal nalam bölcsn eleg ehhez határozott ELÉG! parancs es bem csinal semmit mar. a párommal beszéljük at a dolgokat de a kutya kerüli csak ha kaja van akkor megy oda se en vagyok a biztonsága. de ezt nem fogom hagyni en szakitok vele hiaba van gyermekem tôle.eroszakkal nem lehet ezt folytatni. aki egy kis 3 honapos juthat baby az gyereket is bántani fog
2014. aug. 19. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!