Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagytestű, rövid szőrű, családi kutyát keresünk. Még nem volt kutyánk. Én 14 éves vagyok, van egy öcsém, aki 5 éves, szóval olyan kutya kellene, ami szereti a gyerekeket. Néztük már a rottweilert meg a staffordshire terriert, de azok állítólag nem kezdőknek valók, a labrador meg a golden retriever nem jó házörzők, a magyar vizsla túl nagy mozgásigényű. A német juhászkutya tetszett még. Igazából nekem mindegy, de jó lenne, ha tudnátok ajánlani.

2014. aug. 21. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Berni pásztor esetleg.
2014. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Németjuhász
2014. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg körülnézhetnétek egy-két menhelyen, hátha találtok kutyust. Mivel nem vagy fajtabolond, ezt ajánlom. Mivel kezdők vagytok, a netről SOHA ne vegyetek kutyát. Ha fajtatiszta kell,mindenképp tenyésztőnél vegyetek, ami ugyan nem olcsó, de biztos, hogy egészséges kutyust kapsz.
2014. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most akkor családi kutyát akartok, vagy olyat ami jó házörző?
2014. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

labrador ha házi kutyus

ha házőrző németjuhász

2014. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4-es inkább házörzőt.
2014. aug. 21. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Az nem családi.

A menhelyen nézzétek körül. Sok ilyen kutyus van


Egy fajta tiszta kutya 100.000FT-nál kezdődik

2014. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vírtad, hogy az tetszik. De ha emellett a fajta mellett döntötök, CSAK és kizárólag tenyésztőtől vegyetek! Nem lesz olcsó mulatság, egy fajtatiszta kutyus kb. 100.000ft, de hidd el, megéri, mert így biztos, hogy nincs semmilyen genetikai betegsége, és nem fog idő előtt elpusztulni. Az ilyen apróhirdetéses oldalakat (olx, expressz stb.) messziről kerüljétek el, akármilyen olcsón is árulnak ott kutyákat, mert azok szinte biztos, hogy szaporítók.
2014. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. aug. 21. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát azt valahogy nagyon elrontottam :D

*4-es vagyok. Ha inkább házörző, akkor szerintem is német juhász, úgyis írtad, hogy az tetszik...

Ez akart lenni az eleje :D

2014. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!