Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Kölyök husky kutyám nem...

"Kölyök husky kutyám nem akarja enni a tápot, milyet javasoltok hogy vegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapos kölyök kutya. Josera kids-et kapott eddig, de már nagyon nem akarja enni.

Most kipróbáltam a dog chow puppyt a bárány ízesítést, ezt először megette utána szintén nem kell neki, ha newm adok neki mást akkor inkább képes koplalni, de a tápot nem hajlandó megenni.

Aki volt már hasonló helyzetben az tudna tanácsot adni ?

Esetleg milyen másik táppal próbálkozzak.

A szomszédok most elutaztak, így mi etetjük a kutyájukat aki ugyan megeszi a tápot de valami filléres szemétel etetik. Olyannal meg nem akarom etetni a kutyám.


2014. aug. 22. 12:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
A Husky-k ilyenek, válogatósak, próbálkozni kell, sajnos ez van. Van, hogy megeszi, aztán nem, és eszik másfélét aztán majd azt sem.
2014. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kis szaros, na mindegy akkor majd nézek másféle tápot neki.

Köszönöm a választ

2014. aug. 22. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi ideig van előtte a kaja?
2014. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kirakom neki , ott hagyom és kb fél óra múlva elveszem előle akármennyit is evett, este meg megint megkapja az esti adagját, amire szintén úgy fél órája van.
2014. aug. 22. 13:03
 5/11 anonim válasza:
royal king tápot agyál neki ha azt se eszi meg akor macska kaját
2014. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
változatos barf etetés. Egészségesebb erősebb lesz tőle.
2014. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sippara ***** válasza:
68%
Lerakod elé, tíz perc múlva elveszed, következő etetéskor ugyanez, a kettő között semmi. Pár napon belül enni fog.
2014. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barffal próbálkoztál már? Ha ügyesen csinálod, nem drágább mint a jó minőségű táp. Én mondjuk nem így etetek, mert szuper prémium tápot kap és szereti, de nem is huskym van. Rákeresel facebookon: Barf elvek, ki fogja dobni.
2014. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de egy próbát megér hátha, vettem már neki farhátat, azt megfőztem és úgy adtam neki és megette mindenféle hisztizés nélkül.
2014. aug. 22. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell neki megfőzni, nyersen több benne a vitamin, és sokkal jobban erősödnek a fogai is a rágástól. Nem lesz semmi baja, csirkét bármennyit adhatsz neki nyersen, plusz a farhát nem is drága, szóval toljad azt. Marhamájat, marhaszivet is adhatsz neki. Azt biztosan nem fogja visszautasítani.
2014. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!