Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldogosok! Mennyibe...

Francia Bulldogosok! Mennyibe kerül havi szinten egy bulldog ellátása?

Figyelt kérdés
És az is érdekelne, hogy ki-milyen tápot ad neki.:)

2014. aug. 23. 10:51
 1/4 anonim válasza:

Szia hát napi szinten nem is érdemes nézni.

Az én Franciám 7 hónapos

Purina Pro Plan digestion puppy bárányos rizses tápot eszik.

14 kg ot szoktam.neki rendelni a neten az most 93 napig elég neki.

2014. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jaj bocsi elolvastam havonta 6000 simán van szerintem

Kaja+csepp bolga kullacs ellen

2014. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyünk egy átlagos évet: minőségi táppal eteted, éves kötelező oltások ( esetleg 1-2 plusz oltás ami nem kötelező de ajánlott), kullancs elleni szerek nyáron, egy két játék néha, nyakörv, póráz, ágy, és számítsunk arra hogy egy évben 2szer, 3szor kell orvoshoz vinned, akár azért mert megfázott, vagy allergiás valamire, vagy bármi ami nem túl komoly. Ha az éves költségeket leosztjuk hónapra, akkor szerintem kb havi 10-12 ezer ftból megvan. De számolni kell azzal is, hogy lehet komolyabb betegsége, mivel beteges fajta, akkor azért ennél többet rá kell költeni a kutyusra. Ivartalanítást ki hagytam, az sem árt, az kb 15-25 ezer ft között mozog.


Pro plan halas nekünk bevált és még sok más bulldognak is. Mi rengeteg tápot kipróbáltunk, de eddig ez volt még a legjobb. Viszont ebbe nincs porc erősítő, és az én kutyámnak baja van a térdével, így most fogunk majd áttérni az acana bárányosra, csak előbb fogyjon el még ez a táp.

2014. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az enyém vicces de csak tescos konzervet eszik egy nagy konzerv 4 napra elég neki mert keverek bele neki egy kis szárazat is, azt meg itt veszem a közeli állatos boltba kilója 250 Ft, imádja füstölt ízű egy kiló meg elég neki egy más fél hétre. naponta egyszer kap ilyet napközben meg amit a 2 éves kisfiam meghagy (kenyér vége, héja, vajas kenyér darabka) nasinak megkapja :)

így is 5 évesen 14 kiló, pont jó súlyban van, nem éhezik jól érzi magát havi szintre kiszámolva a konzerv kb 4 napos adag és durván 300 Ft. nagyon maximum 3000-3500 ft havonta a kaja neki :)

amugy próbálkoztam más fajta konzervekkel az elején de csak kerülgette nem tudom miért.

2014. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!