Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a szájkosárra vonatkozó törvényt?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltattam a 7 hónapos kölkömet, szépen ment a bal oldalamon ahogy azt kell. Nyakörv+póráz volt rajta, szájkosarat nem vettem neki, és nem is fogok. Egy nő jött velem szembe a jobb oldalamon, tolta a babakocsi, és a kutya még csak hozzájuk se ért, csak rájuk nézett, hangot se adott ki.

A nő meg mikor elhaladt mellettünk, elkezdett visítozni, hogy vigyem már arrébb azt a kutyát, nem tudtam hogy szájkosár kell rá, majd jól kihívja rám a rendőrséget meg minden. Én meg kapásból visszaugattam neki, hogy hozzá sem ért a kutyám, semmi köze hozzá amúgy sem. És hisztizett tovább, hogy jaaaj de mi van ha megharap valakit?! Én meg mondtam neki hogy egy 7 hónapos kölyök senkit sem bánt, dehát hogy magyarázzam meg neki? 24 kilós most a kutyám, és "harci kutya", dehát az én hibám hogy ő fél a kutyáktól?

Rengetegszer mentünk már el a rendőrség előtt, de még soha egyszer nem szóltak, hogy tegyünk rá szájkosarat. Szerintetek ez nagyon komoly dolog? Vagy sose lesz belőle bajunk? Én tudom, hogy a kutyám a légynek se ártana, és addig amíg kóbor kutyák szaladgálnak a városban, addig nem rakok rá csakazértsem kosarat. Ha nekimegy valami állat, hogy védje meg magát?

Vagy ne aggódjak ilyesmin? Van olyan akit már megbüntettek azért mert nem rakott kosarat a kutyájára? Már úgy hogy a kutya nem bántott senkit. Ha bántott, nyilván más a helyzet.



2014. aug. 27. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem szabad visszaszolni 16 évesen mert ha igazad is van akkor tuti, abba kötnek bele, hogy nem kaptál nevelest :(
2014. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem értem, hogy egy 16 éves miért ne állhatna ki a saját igazáért, ha agyilag "magasabb szinten van", mint a felnőtt. Ha meg beszólnak a nevelést illetően, hát istenem... bagoly mondja verébnek.
2014. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Bár nem ez a kérdés,de én azt javaslom egyáltalán ne szólj vissza. Az ilyen kötekedők pont ezt várják, márt csak azért se. Állj meg,fordulj felé széles természetes mosollyal,köszön neki a napszaknak megfelelően majd köszönd meg építő tanácsait. és még egyszer elköszönve tovább mész.

Hidd el egy idő után még élvezed is ahogy úgy szerelsz le embereket hogy még nem is vitatkozol velük.

2014. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen az előzőnek tényleg igaza van.ha ezt csinálod minden alkalommal egy idő után leszállt rólad.
2014. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Leszáll rólad.hülye telefon midig kijavit
2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!