Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszélyes 10 éves...

Mennyire veszélyes 10 éves kutyánál a altatás?

Figyelt kérdés
Kis testű, 10 éves kutyámat el kéne vinnünk fogkőleszedésre, de félek, az altatástól:/ Nem veszélyes ez már?

2014. aug. 28. 11:48
 1/5 Szobafestő Pemzli ***** válasza:
Szerintem ha egészségileg amúgy teljesen rendben van, akkor annyira nem. Meg mondjuk sok függ attól is, milyen módszerrel altatják.
2014. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogkő leszedésnél nem altatnak, csak kábítanak.
2014. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogkőleszedéshez úgy tudom, sokszor nem csinálnak mélyaltatást, csak "bódítást", amiből egy szurival percek alatt vissza tudják hozni, ha gond van. De ha gondos az állatorvosotok, akkor amúgy is ellenőrzi műtét előtt a kutyus állapotát, csinál véralvadási tesztet, labort, ha szükséges.
2014. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnyugodtam^^
2014. aug. 28. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egészséges. jó kondiban van, nem lesz gond, úgyis csak bódítják. Mi 16 éves kutyával is bevállaltuk, igaz, neki húzni kellett, és muszáj volt, így kockáztattunk, de nem volt komplikáció.
2014. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!