Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amelyik kutya "szopizik"...

Amelyik kutya "szopizik" álmában, az valószínű, hogy túl hamar lett elválasztva az anyjától?

Figyelt kérdés
Az én kutyám valószínű szaporítótól van. Olx-en vettem, mert annyira édes volt, és nem számít nekem, hogy nem teljesen fajtiszta. Mini bichon havanese-ként hirdette. 4 hónaposan került hozzám magánszemélytől, de lehet, hogy ő már hamar elválasztotta az anyjától, amikor elhozta a szaporítótól? Vagy ez csak az én agyrémem. Majdnem minden este álmában cuppog, és szopizik. Úgy meg szoktam sajnálni, mert szerintem hiányzik neki az anyukája. És ezért gondolom, hogy hamar lett elválasztva. Kutyaszakértők mit mondtok? :)

2014. aug. 28. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Tuti szaporítós. És nincsen MINI havanese. Szerintem azt a kutyust ne is havanesenek nevezd, mert nem hinném, hogy van tk-ja...
2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

jajj istenem. 5000 éve az eszkimók sem csináltak a huskyknak tk-t még sem úgy hívták őket hogy fajtajellegű keverék kutyámat adnám vezérnek neked...


Hívd németjuhásznak, vagy pulinak...

2014. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Jajj istenem, ez meg 2014, eszkimóka.


A kérdésre válaszolva: igen, valószínű, hogy a korai elválasztás az oka.

2014. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az álmában szopizásnak nincs köze a korai elválasztáshoz :)


Mini bichon havanese nincs. Nincs ilyen.


"Úgy meg szoktam sajnálni, mert szerintem hiányzik neki az anyukája. "

Jajj ne!!! Ne sajnáld, ne abajgasd agyon! Ami volt elmúlt, ne foglalkozz vele. Kezeld kutyaként (és ne valami cukimuki gyerekpótlékként), legyél vele szigorú ámde igazságos gazdi, mert ha nem így teszel könnyen egy úrikutya lehet belőle (értsd: azt hiszi ő a világ közepe és neki mindent szabad).


Mindenesetre sok boldogságot a kutyushoz!

2014. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

OFF:


Amúgy 2. válaszoló, nagyot tévedsz, mert a kutyaszán használata a XX. század legelején jött be. És már akkor is számontartották, hogy melyik kutya melyik felmenőtől származik :D Tessék, itt egy törzskönyv abból az időből:

[link]

2014. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Enyem is gyakran csinalja. 7 hetesen kerult hozzam, de mar kb. 3-4 hetes koratol nem volt veluk az anyukajuk.

Tudtam, hogy milyen embertol hoztam el, teljesen tisztaban voltam vele, de egyszeruen lehetetlen lett volna otthagynom, az a bujas, ragaszkodas, amit ott 10 perc alatt muvelt, amig kivalasztottam a tesoi kozul, teljesen padlora kuldott.

Altalaban igy kerulnek emberekhez a szaporitos kutyak.

Ha valaki beszol ezert, az arulja el nekem, hogy tudott volna ugy elmenni, hogy belenez a kiskutya szemebe, hogy "na en ennek az embernek erted nem adok penzt, maradj csak a nyakan, majd elaltatnak, mert nem kellesz senkinek, remelem..."

Szopizik, bujik es anyas, pedig mar masfel eves.

2014. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytam, hogy ha elore tudom, hogy a ficko szaporitott, anya nelkuli, kecsketejen nevelt kutyakat arul, akkor nem megyek el erte.

Ezzel ott akkor szembesultem, az elso pillanatban,es atlattam a helyzetet, de mar eleg volt, hogy rajukpillantottam es nem tudtam eljonni Nelkule.

2014. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt most te sem gondolod ugye komolyan, hogy a 20. század elejétől volt kutyaszánhúzás?
2014. aug. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt teljesen leoltanátok, 4-es válaszolónak mondanám, hogy egyáltalán nem babusgatom túl. Hiába ilyen kis bújós, meg érzékeny, mégis határozott vagyok vele. Csak egyedül ez az éjszakai szopizás, olyankor megsajnálom, mert arra gondolok, hogy ha ezt álmodja, akkor őneki még a fejében van az anyukája. Amúgy már mondtam, nem érdekel, hogy nincs tk-ja, de attól én még szeretem, és úgy hívom, ahogy akarom, mert nem számít, úgyse viszem kiállításra. És mivel a leginkább a bichon havanese-re hasonlít, ezért én így fogom hívni!....
2014. aug. 29. 07:46
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
a cumizásnak semmi köze a korai elválasztáshoz, és nem hiányzik neki az anyukája sem. Ez egyfajta nyugtatása az agynak. Ha este jól lefárasztanád a kiskutyát, mint fizikálisan, mind agyban, akkor nem csinálná:))))
2014. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!