Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyasampont ajánlanátok?

Milyen kutyasampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kistestű, közepes hosszúságú, sima szőrű kutyáról van szó.


Olvastam már pl. kutyaszaggal kapcsolatban olyan választ, hogy az illető kutyájának még eső után sincs kutyaszaga, mert az adott sampon illata érződik.


Kb. az ilyen minőségű/hatású márkák érdekelnének. Jó lenne, ha akár netről rendelhető lenne. :)



2014. aug. 28. 22:42
 1/3 anonim válasza:
39%

Én a kutyámon a BOBI bolhairtó samponját használom a pekingi palotapincsimre, jó sampon, szerintem lehet neten is rndelni.


Néha még most is érezni az illatát, pedig kb. 3 hete fürdettem (az utóbbi időben sok dolgom volt, nem tudtam időt szakítani a fürdetésre)


Az illata elég fura, szerintem ha nem rendeled, hanem boltba mész érte, akkor kérdezd meg, hogy bele-e lehet szagolni. Az erős "szaga" nem annyira erős a kutyán.


Ennyit tudtam segíteni, én ezt a sampont használom Csipiszkére, és megkérném a többi kommentelőt, válaszadót, hogy NORMÁLIS válaszokat adjanak, ne olyanokat, mint pl.: "Olyan retardált vagy, van kutyád, és nem tudod, hogy milyen sampont használj! Pff!", stb. stb. stb. ... :)

2014. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak bobit és panzit ne!!!Az az alja...

Amit ajánlani tudok: zanni.hu illetve groomstuff.hu

Nincsenek olcsó termékeik, de cserébe szuper minőséget biztosítanak.Ha felhívod őket, szívesen segítenek is.

2014. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A Bobi nekem nem jött be, bár én a kölyöksampon verziót használom. Ezért érdeklődtem, milyen más, bevált leehetőségek vannak még.

Külön köszönet a weboldalakért. :)

2014. aug. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!