Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudnátok mondani képről...

Megtudnátok mondani képről hogy lehetséges fajtatiszta e a kutya? Labrador retriver

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A törzskönyv a kutya származási lapja. Ha az nincs, fajtája sincs. Ha esetleg meg szeretnéd venni, jól gondold át, mert keveréket bárhol/bármikor kaphatsz, a kifogások pedig, hogy fajtatiszta, de nem lett a tk kiváltva, majd küldik, elhagyták, stb, végtelenek.
2014. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező légyszi tölts fel ide képeket: [link] és linkeld be! Most függetlenül, hogy fajtatiszta-e vagy sem, kíváncsi vagyok, hogy néz ki a kutyád, mert imádom a Labikat. :) Ha fajtajellegű (mert ugye fajtatiszta nyilván nem), azt úgyis látni fogom :)
2014. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
töltöttem fel, de fürdés után volt, tiszta víz, és csak ilyen képet tudtam csinálni mert folyton mozog :D
2014. aug. 30. 21:29
 14/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 30. 21:35
 15/19 A kérdező kommentje:
egyébként ő egy nagyon okos, szeretetre méltó, hűséges, és egy nagyon öreg kutyus
2014. aug. 30. 21:36
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem fajtatiszta, de ha az is lenne, akkor is tenyésztésből kizárandó hibája van, ami egy laikusnak is feltűnik, ez pedig, hogy nem fekete az orra.

A standard úgy szól, hogy "Az orr fekete kell legyen a fekete és sárga színű kutyákon, és barna a csokoládé színűeken. Teljesen rózsaszín orr vagy a pigment teljes hiánya kizáró ok."


Ezt csak azért írtam le, ha esetleg azért tetted fel a kérdést, mert szaporítani szeretnél a kutyáddal.

2014. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nemtudom, de neki ha rossz az idő befeketedik az orra ha jó akkor kivilágosodik. egyik havernak a kutyája is ilyen *szinváltós* orrú és van TK-ja
2014. aug. 30. 22:21
 18/19 anonim ***** válasza:
Az oké hogy van tk-ja, de mivel az orra kizáró ok, így őt már tovább tenyészteni nem lehet.
2014. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Öhmmm :) 5ször ellett. Minden kiskutya Tks és van amelyikkel versenyekre járnak és szép eredményeket érnek el...
2014. aug. 31. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!