Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen tápod adtok a...

Ti milyen tápod adtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy milyen tápot adjak a beaglemnek.

9 hetes kiskutya.

Milyen márkáju/nevü tápot adjak neki ?

Es mennyibe kerül ?



2014. aug. 30. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos német juhászom van, Brit junior tápot kap. 780 Ft kilója nálunk.
2014. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Olcsóbb: Pedigree junior, (még elmegy) www.emag.hu itt nézz szét!
2014. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Josera-t adnék neki én azt használom és megvagyok elégedve.
2014. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Azt hallottam hogy a pedigree nem valami jó.. :))

2014. aug. 30. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedigree, Chapi meg az olcsó Teszcóóóóós tápokat felejtsd el.
2014. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy azok a tápok nem a legjobbak, amiket reklámoznak :)
2014. aug. 30. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Josera Kids-el etetem a kölyökkutyámat, nekünk maximálisan bevált ;)
2014. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt kérdeztem mikor kölyök volt a kutyám. A britet-t a joserát, tast of wild-ot, Acan-át és az ekanubát is adtam neki. Konzervek közül meg az animondát. Többet nem tudtam kipróbálni, mert felnőtt :( ezek közül minden ízt próbáltam vele végig kóstoltatni. De ami igazáb bejön neki az a házikoszt, kövezettek meg érte de nálunk a kutyának külön főzünk. A száraz tápot már csak akkor eszi meg ha nagyon éhes, az meg elég ritkán van, úgy hogy a maradék tápjaink mentek az állat védőkhöz. A tápok ára ha külföldről rendelsz sokkal olcsóbb. Én a www.zoofast.hu és a www.zooplus.hu-ról szoktam rendelni, még ezek között is van árban különbség... érdemes utána nézni mindennek, termékleírásokat olvasni. És megtanulni főzni..... Tudom ajánlani a mit egyen a kutyám című könyvet abban van néhány recept is de nagyon kevés. Valaki igazán írhatna kutya receptes könyvet is. :P

Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi Dog Chow Puppy tápot adtunk a kutyánknak... Az árára nem emlékszem de nem túl drága
2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én Brit tápokkal etetek. (két kutyám van, egyik Brit Prémiumot, másik Brit Care-t kap).

Mind a kettőnél tökéletesen meg vagyok vele elégedve, ilyen szépek még egyik táptól sem voltak a kutyáim.

De mindenkinek más a legjobb, más válik be, egyik kutya lehet allergiás vagy akármi...

Próbálgatni kell! Amelyiktől szép a szőre, nem hullik, megfelelő a végtermék és jó kondiban van, az a megfelelő.

Én nagyon sokat kipróbáltam mielőtt a Brit-nél maradtunk.

A Brit nem is olyan drága, kb 600-700 ft között van kg-ja. A Care az kicsit drágább annak 900-1000 ft kg-ja.

2014. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!