Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találkozott már valaki ezzel...

Találkozott már valaki ezzel a betegséggel kutyánál?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos shiba inunk. Orvosról orvosra járunk vele, de egyik sem tudja mi baja lehet. Kap gyógyszereket, kísérletezgetnek, hátha jó lesz, hát eddig nem volt jó semmi. Legutóbb diszplázia és gerinc röntgenen voltunk, minden rendben volt azzal is. A probléma akkor jelentkezett, mikor elkezdett nőni. A hátsó lábai, leginkább a bal, nem működnek megfelelően. Lépcsőzni nem tud, a felkelés is nagyon nehézkes, ha megy akkor meg csak húzza többnyire őket. Ha valaki találkozott már hasonló problémával, szívesen venném a tanácsait, sajnálom szegényt, és persze nem utolsó sorban nem egy olcsó kutyáról van szó, az orvosok meg csak kérik a pénzt sorra a semmiért :(
2014. szept. 1. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a tenyésztőt, akinél vetted, hátha ő tud segíteni.
2014. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Megvolt, ő már előre megmondta, hogy diszplázia tuti nem, mert az még sosem fordult elő nála, de mást ő sem tud.
2014. szept. 1. 20:23
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az én kezembe is került már hibás hátsó lábú, hibás járású kiskutya. én kikezeltem. mivel, hogy a gyerkőceimnél is volt születési hiba csipőtájon, tornáztatni kellett, tekergetés féle módszerrel naponta. a kutyusnál is kipróbáltam ezt a tornáztatást és lám egy-két hónap alatt helyrejött. nem volt semmi fura mozgása a tornáztatás után.
2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
CT vagy MRI vizsgálatot csináltattatok már?
2014. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
CT és MRI még nem volt, a következő lépés valószinűleg az lesz, meg az érfestés, és úgy hallottam, annak az alja 80 ezer Ft, szóval ha ez sem derít ki semmit, én megőrülök :(
2014. szept. 1. 20:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen ez ugrott be.

[link]

2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ez a tornáztatás jó ötlet, megér egy próbát, köszönöm !
2014. szept. 1. 20:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Diószegihez menjetek az egyetemre vagy a Seregihez a Felicavetbe.
2014. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
szerintem ezt a wobblert is ki lehet zárni, neki az első lábaival semmi gond nincs, normálisan használja őket, a hátsók bizonytalanok, nem olyanok, mint a videón, inkább mintha nem lenne erő a bal lábában.. elborul, húzza..
2014. szept. 1. 20:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan vizsgálatotok volt, amikor a hátsó lábain a lábfejét visszafeszítve rakták le a földre és nézték a reakció időt, hogy milyen gyorsan ugrik vissza normál helyzetbe?
2014. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!