Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 honapos kutyam nem eszi...

A 3 honapos kutyam nem eszi meg a tápot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az állatorvos ajánlotta ezt, de nem eszi meg.. A másik kutyus ételéből kiszedegedte a száraz kenyeret és azt ette.

Mit tegyek ? Váltsak másra vagy adjak neki házikosztot ?



2014. szept. 3. 19:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia.

Az én kutyusom 8 hónapos. A tàpot vízbe àztatva kapja pici kora óta.

Szoktunk neki főzni rizst csirkehússal. Volt néhànyszor az elején, hogy nem kérte a reggelit így elvettem előle, ebédidőben màr úgy falta mintha 1 hete nem evett volna ;-).

Amit még tapasztaltam, ha kap valamilyen nasit az étkezések között, akkor nem eszi meg sajàt ételét az etetési időben.

A szomszéd mondta, hogy az ő kutyusa kap a tàpra tejet vagy kefírt. Nem tudom viszont, hogy ez nem okoz e hasmenést.

A tàpok közül van olyan amit az én kutyusom sem eszik meg, esetleg próbâlj meg màsmilyet.

2014. szept. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!