Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtákat ajánlotok?

Milyen kutyafajtákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nos, hát, én a szerint választanék kutyát, hogy milyen általánosan a személyisége. Már régóta bolondulok a Leonbergiért, de kíváncsi vagytok, hogy milyen kutyafajták vannak, amik hasonlítanak rá.

Hát, ezek lennének az én tulajdonságaim, amiket félig-meddig a kutyától is elvárnék:

Ha már megközelítik vagy 1-2 stimmel a kutyafajtával, akkor az már jó:

-megbízható

-jóindulatú

-higgadt

-csendes

-jó természetű

és esetleg védő, de nem agresszív!


2014. szept. 4. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
azt nem írtad, hogy Te mit nyújtanál a kutyának!
2014. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen megfelelő minőségű tápot és nagy kertet. Rendszeresen vinném állatorvoshoz és napi 2 sétát tennénk. Az udvaron mindig el lenne engedve és a házban is aludhatna.
2014. szept. 4. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi lenne, ha elmennél egy menhelyre és örökbefogadnál onnan egy kutyust, ami megtetszik?
2014. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kezdő kutyás, akkor a rottweilert is ajánlanám. Abszolút igaz rá minden felsorolt tulajdonság. Persze, ha olyan kutyát akarsz, aki minden idegennel jókedvűen leáll bratyizni, akkor az nem a roti lesz :) De a családdal és a közeli barátokkal, ismerősökkel, akiket gyakran lát és jól bánnak vele, abszolút kedves és pusziosztó. De jajj az idegennek, ha az fenyegetően lép fel vele, vagy a gazdájával, családjával szemben!
2014. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, hogy milyen fajták vannak, mert kíváncsi voltam. Természetesen a menhelyt is felkutatnám, mert nem lennék nyugodt szívű, ha nem néznék be.

[arról nem is beszélve, hogy a lelkiismeretem megölne]

2014. szept. 4. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: Köszönöm :) hát, van 1-2 tapasztalatom :)
2014. szept. 4. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Újfundlandi?:) csendes,higgadt,barátságos,játékos,egy igazi kis medve:) én imádom ezt a fajtát:)
2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Golden retriver
2014. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!