Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kolyokkutyanak hany db...

A kolyokkutyanak hany db repat tehetek a kajajaba? Esetleg nyersen lehet neki reszelni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám imádja a répát, de csak a kezemből eszi. Mekkora kutyád van, hogy több db répát akarsz vele megetetni? Szerintem próbáld ki, hogy egy-egy karikát adj oda neki nyersen. Lehet hogy úgy is megeszi.
2014. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 honapos rottweilerem van. csak azt szeretnem kerdezni hogy napi mennyi repat adhatok neki es esetleg nem baj e hohy nyersen adom.persze megprobalom odaadni siman de az se vaj ha a kajajaba keverwm
2014. szept. 5. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nyersen adod és ha azt akarod, hogy bármi fel is szívódjon belőle, akkor muszáj is lereszelned. Ha egészben adod, akkor nagyobb darabokat nyel le, amit nem tud megemészteni (ugyanúgy, ha karikában adod és nem rágja meg), hanem ugyanúgy darabokban ki fog jönni belőle. Nézz utána a BARF etetésnek, ott találhatóak ilyen arányok, hogy nyers hús mellé mennyi zöldséget adjunk, gondolom ezt felesleges túllépni, ha táppal etetsz is.
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy most csak olcso tapot tudtam ebben a honapban venni ami csak 25% hust tartalmaz igy addig igen a barf etetest szeretnem alkalmazni.nem eszi meg siman inkabb a talbol is kivalogatta nagyon aprokra vagtam de maskor releszelem akkor
2014. szept. 5. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2014. szept. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!