Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tart a kutyus...

Mennyi ideig tart a kutyus elaltatása?

Figyelt kérdés
Kutyusunk már nagyon idős 15 éves, már alig lát, alig hall, az utóbbi hetekben nagyon keveset eszik, csont és bőr lett. Az elmúlt 1-2 napban már csak fekszik és nyögdécsel, fájdalmai vannak. Az állatorvos megvizsgálta, és az elaltatását javasolta. Elfelejettem tőle megkérdezni, de érdekelne, hogy az injekció beadása után mennyi ideig tart, amig elalszik? Kisebb termetű keverék kutyus.

2014. szept. 5. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg. Sokkal jobb lesz neki mint a szenvedés. Amikor az ember befogad egy kutyát tudni kell hogy majd el kell engednie.
2014. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végül nem volt szükség az altatásra, az éjjel elment... Nagyon nehéz elveszteni egy barátot, akivel együtt nőttem fel, hiányozni fog...
2014. szept. 6. 08:40
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. :( de gondolj arra, hogy most már legalább nem kell többet szenvednie. Igazán hogy szép kort élt meg, biztos jó élete volt.
2014. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom és részvétem! :((
2014. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 6. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!