Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutye?

Milyen fajta kutye?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 9. 14:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
azért nézhet ki a képen ilyen nagynak, mert nagyon közel van a fényképező géphez és egy kislány fogja.. optikai csalódás. ma néztem meg és láttam az anyját illetve apját is. Törpe pincser kutyus, szülők 3,5 kg illetve 4,5. :)
2014. szept. 9. 16:38
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez egy jópofa keverék.
2014. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez úgy törpe pincser, mint én angolszász királynő. Nézd már meg ez a felnőtt pincser mekkora egy kisbabához képest: https://www.youtube.com/watch?v=kZZr68aQL88

A tiéd meg már most ekkora...

2014. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg egy szaporító akarja rásózni, ugye?:D

Én a helyedben nem venném meg, át fog b**szni.

2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez egy keverék.

Bár ugye ezt képről nem lehet megállapítani, pontosan ezért van a TK.

Ha van TK-ja akkor az aminek mondod. Ha nincs és úgy akarják neked eladni, meg ne vedd! Keverék, a menhelyen is találsz ilyesemit.

2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Maradjunk a kérdés tárgyánál és ne menjünk bele a szaporító vs tenyésztő dologba.

A menhelyen már 2 hónapja keresgélek kölyök pincser vagy pincser jellegű mixek után, sehol nem találok.

Nem megvételről van szó, csupán kíváncsi lettem volna ti is úgy látjátok e mint én.. mert a felső képen én is inkább láttam egy dobermannak.

Na és ezen a képen? vélemény,

[link]

2014. szept. 9. 20:35
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezen a képen is k* nagy. Pont annyira törpe pincser mint ami a sógornőmnek van. Ő is törpe pincsernek vette, de dupla akkora lett és a formája se stimmel. Ettől még következetesen törpe pincsernek mondja bárki kérdezi a fajtáját, hiába szembesítettük vele, hogy nem az. De neked végül is mit számít milyen keverék? Olcsó volt, ne legyenek komoly elvárásaid!
2014. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nincs nálam a kutyus és nem is pénzbe kerül... Kértem, h maradjunk a kérdés irányultságánál :) Természetesen, ha szeretsz egy állatot lehet bármilyen keverék vagy 3 lábú fél szemű ne adj isten tk nélküli... :)

utolsó válaszoló, tudsz nekem olyan képet mutatni, ahol egy 3 hónapos törpe pincser kisebb mint ami a képen van az anyjával együtt?

2014. szept. 9. 21:09
 19/24 anonim ***** válasza:
tessék: [link]
2014. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket.:)


Én is keresgéltem ezen az oldalon is, fontos számomra, hogy ne legyen idősebb 5-6 hónaposnál a kutyus és ilyen nem igazán van menhelyen, sőt még fajtamentőknél sem nagyon...

De ha tudsz ilyet szívesen fogadom.

2014. szept. 9. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!