Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amit a boltba vettunk fagyaszt...

Amit a boltba vettunk fagyasztott halat lehet adni nyersen a kutyanak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ha kevés benne a szálka akkor igen, az enyém hekket szokott kapni, igaz nem egyben, hanem összetörve nyersen.
2014. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szálkákkal bizony vigyázni kell! Ha filézett, akkor igen, de még abban is néha van 1-2 szálka bizony, ami gondot okozhat...
2014. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez valami pangausi file. nem ismerem hohy milyen. abba van szalka?
2014. szept. 10. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
azert adnam nyersen mert ha van is benne szalka igy nyersen puha marad viszont ha megfozom vagy kisutnem kemeny lesz ugy jobban arthat
2014. szept. 10. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
tengeri, elméletben szálka mentes a pangusi, de sok rosszat hallottam róla ( higany ). a hekk, vagy a tőkehal filé kb ua árban van, de jobb.
2014. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a halat nem adnám senkinek, tényleg nagyon rosszakat lehet róla hallani. Itt jelen esetben nem a szálkával van a baj, hanem a hallal. Ezeket a halakat konkrétan "mérgezik". Nem egészséges sem emberre, sem állatra. Más halfilét vegyél neki.
2014. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt a szálka, másrészt a férgek miatt (szárított és füstölt halat lehet, nyerset nem).
2014. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, ha valóban mérgező anyagot tartalmazna, már nem lenne a boltokban. Én kaptam egyszer egy zacsival. Mélyhűtőbe be és alkalmanként ezt tettem a többi kajához. Még él a kutyám és nincs betegség tünete.
2014. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!