Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tulságosan barátkozos a...

Tulságosan barátkozos a kutyusom, és eléggé zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes Bichon maltase-om és annyira zavar hogy mikor lemegyünk sétálni idegenekhez oda szalad kezdenne el játszanni,puszilgatja öket mintha öket is gazdának tekintené,mit tegyek hogy ne röktön szaladjon oda?jobban örülnék ha vadabb lenne idegenekkel és nem ennyire kedves,még féltem is ne hogy baj legyen ebböl :(

2014. szept. 12. 10:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

vadabb? egy bichon? aki ráadásul még csak baba kutya.

Te ismered egyáltalán a fajtát? vagy általában a kutyákat?

2014. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Te mit vársz egy 10 hetes babakutyától? Hogy vicsorogjon?

Vidd kutyaiskolába később, ott megtanulja.

2014. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
NEM AZT AKAROM HOGY UGRODJON NEKI ÉS TEPJE SZÉT!!! ÉS IGEN ISMEREM A KUTYÁKAT,nem is csak egy kutyám van vagy volt....csak féltem mert mengyünk az utcan és jön szembe valaki és szaladna hozza képes ugranni rá hogy játszodjon vele mintha a gazdája lenne
2014. szept. 12. 10:28
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félted, akkor esetleg tedd pórázra... -.- És csak olyan helyen engedd el, ahol nem eshet baja. Amúgy én sem értem mit vársz, a máltai selyemkutya (ha már a saját kutyád fajtáját se tudod... de ha bichon és máltai keverék, akkor nem szóltam) egy társasági kutya, örülj neki, hogy nem egy idegbeteg acsargógép, akit legszívesebben felrúgna az ember. 10 hetes, kölyök, majd megkomolyodik.
2014. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nah, egy kölyök kutyának ez a természetes viselkedése. most nyílik ki előtte a világ, kíváncsi. inkább örülj, hogy nem egy szorongó kis kutyád van. sőt, minél több emberrel-kutyával találkozik, annál kiegyensúlyozottab lesz. ha nem engeded szocializálódni szegényt ( mindentől félted, nem hagyod hogy ingerek érjék ), akkor a későbbiek folyamán ez majd a póráz végén őrjöngő kis vakarcsot eredményez. nem cukorból van, attól hogy kicsi, ő is kutya.
2014. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

"játszodjon"

"röktön"


Egy kicsit figyelj oda a helyesírásra, ez így ciki.


Tedd pórázra.

2014. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Póráz!!!

Egyébként meg 10 hetes kutyától mit vársz? Kíváncsi, minden érdekli!

2014. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Román iskolát végeztem nagy ritka hogy magyarul irok ne legyen olyan nagy a szátok valakirol akit nem ismertek nem orákat akartam venni sem segitséget kérni az irásomhoz romaniában és meg magyarul is BICHON MALTASE-nek lattam (máltai selyemkutya) és porazon van és olyankor is szalad idegenekhez
2014. szept. 12. 11:04
 9/31 A kérdező kommentje:
[link] BICHONOK ÉS ROKON FAJTÁK [link]
2014. szept. 12. 11:09
 10/31 A kérdező kommentje:
Amugy én sem szeretném hogy egy ideg beteg legyen csak ne vegye ennyire tulzásba a mindenkivel barátkozast remélem kinövi
2014. szept. 12. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!